Noclegi
Morze, mewa
Twórca: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Darłówko - doskonały propozycja na odpoczynek 2014|Wakacje w Darłówku

Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Usytuowana jest u ujścia do Bałtyku rzeki Wieprzy, która dzieli ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy umożliwia most zwodzony wybudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego rodzaju zabytkiem w kraju.
domki
Twórca: richard olvera
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spróbuj planować sobie wolny czas. Przekonasz się jak wiele Ci to da. Zrób sobie przerwę, żebyś mógł działać na pełnych obrotach

Szukasz miejsca, w którym masz szansę naprawdę odpocząć? Dosyć już masz rutynowej bieganiny, stresu i niepewności? Marzysz o tym, żeby trochę odetchnąć od tego wszystkiego, co każdego dnia doświadczasz?
krajobraz Kaszub
Twórca: Szymon Nitka
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Domki letniskowe na Kaszubach - czego stricte i za jaką cenę zdołamy się spodziewać?

Kaszuby położone są na zachód od Zatoki Gdańskiej aż po rzekę Łebę. W tym pasie jednoczy się zamożność natury z przepychem folkloru, żywą, odradzającą się tradycją i cywilizacją, z językiem teraźniejszym w szkołach i kościołach, z kultywowanymi rytuałami, sztuką ludową, kuchnią kaszubską - które przechodzą z pokolenia na pokolenie. Zalega tu dodatkowo mieszanka narodowościowa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.