Morze
Zachód słońca nad polskim morzem
Twórca: Nicole Compton
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Unikatowość polskiego wybrzeża - wypraw się na wydmy i słodkie jeziora do Łeby

Poszukujesz ustronnej, niedostępnej dla szerokiej grupy turystów miejscowości nad polskim morzem? Z dostępem do dzikiej przyrody (parki narodowe), ścieżkami rowerowymi? Rowy domki już na ciebie czekają, to jedno z interesujących miejsc na polskim wybrzeżu. Szukając większego kurortu ze scenerią morze-jeziora zatrzymamy się w Łebie.
Morze, mewa
Twórca: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Darłówko - doskonały propozycja na odpoczynek 2014|Wakacje w Darłówku

Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Zlokalizowana jest u ujścia do Bałtyku rzeki Wieprzy, która rozdziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się między dwoma częściami dzielnicy upraszcza most zwodzony zbudowany w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego rodzaju zabytkiem w Polsce.
plaża
Twórca: irvken
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Doskonałe i niezapomniane wakacje w prześlicznym Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie to bardzo malownicza i piękna miejscowość, jaka znajduje się na terenie województwa zachodniopomorskiego nad Morzem Bałtyckim. Ustronie Morskie niewątpliwie ma wiele do zaoferowania, bo jest to miejscowość bardzo rozpakowana pod względem turystycznym, świetnie nadaje się do spędzenia w niej letniego urlopu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.