Świat
Kubek termiczny Bodum
Twórca: homard.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Śledząc aktualne trendy można bez wątpienia stwierdzić, iż lata 90 wracają do łask – widoczne jest to na wielu płaszczyznach.


Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Oczywiście najłatwiej dostrzec ten wielki powrót śledząc trendy świata mody – mnóstwo dodatków nawiązuje do minionych lat – powracają spodnie jeansowe, duże koszule, styl grunge oraz kwieciste sukienki.
Zasilacz impulsowy firmy Mean Welll

Teraz już nikt nie wyobraża sobie tego, żeby powróciły czasy, kiedy prąd elektryczny nie był jeszcze w powszechnym użyciu

Prąd elektryczny jest swego rodzaju podstawą egzystencji w nowoczesnym świecie. W końcu dużo urządzeń działa dzięki energii elektrycznej, a nawet kilkuminutowa przerwa w jej dostawie jest w stanie wywołać rozdrażnienie wśród prawie wszystkich członków społeczeństwa. I jeśli można wyimaginować sobie nieprzyjemne sytuacje, w których popsuta elektryka daje nam w kość, to nikt nie życzyłby tego, żeby prąd elektryczny raz na zawsze zniknął z naszego życia.
Sterylizator
Twórca: Karl Baron
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Myjnia dezynfektor, sterylizatory parowe

Każdy z nas chciałby żyć w świecie, w którym są stosowane jakieś ogólne zasady. Zasady, które pozwalają nam na poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzi tu tylko o kwestie dotyczące polityki wielkich mocarstw, ale raczej o normalne codzienne życie. Nikt nie chciałby, żeby zostało mu podane w restauracji zepsute jedzenie, bo od tego można się pochorować. Bycie świadomym tego, że wszystko jest przyrządzone we właściwy sposób pozwala nam czuć się komfortowo.
polskie Tatry
Twórca: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co ma możliwość nam przedstawić polski iluzjonista?

Jeśli pragniemy się przenieść w świat magii oraz dać naszym oczom się oszukać, to koniecznie powinniśmy poszukać człowieka, który będzie potrafił to wykonać. Odpowiednie przyszykowanie, dobra sceneria oraz może się okazać, że będą nam zaprezentowane sztuczki, w które nasz mózg nie będzie chciał wierzyć.


Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.