Świat
polskie Tatry
Twórca: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co ma możliwość nam przedstawić polski iluzjonista?

Kiedy pragniemy się przenieść w świat magii oraz dać własnym oczom się oszukiwać, to koniecznie powinniśmy poszukać człowieka, który będzie umiał to wykonać. Właściwe przygotowanie, odpowiednia otoczka oraz może się okazać, że będą nam zaprezentowane sztuczki, w które nasz umysł nie będzie chciał uwierzyć.


Kubek termiczny Bodum
Twórca: homard.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Patrząc na obecnie panujące tendencje możemy śmiało stwierdzić, że lata 90 powracają do łask – zauważalne jest to na wielu płaszczyznach.


Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Naturalnie najłatwiej dostrzec ten wielki powrót śledząc trendy świata mody – sporo dodatków nawiązuje do minionej epoki – powracają jeansy, obszerne koszule, styl grunge oraz kwieciste sukienki.
Zasilacz impulsowy firmy Mean Welll

Teraz już nikt nie wyobraża sobie tego, żeby powróciły czasy, kiedy prąd elektryczny nie był jeszcze w powszechnym użyciu

Prąd elektryczny pozostaje pewną podstawą życia w nowoczesnym świecie. W końcu mnóstwo urządzeń funkcjonuje dzięki energii elektrycznej, a nawet kilkuminutowa przerwa w jej dostawie jest w stanie wywołać wzburzenie wśród niemalże wszystkich obywateli. I jeżeli można wyimaginować sobie nieprzyjemne sytuacje, w których uszkodzona elektronika daje się we znaki, to nikt nie pragnąłby tego, żeby prąd elektryczny raz na zawsze zniknął z naszego życia.
Sterylizator
Twórca: Karl Baron
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Myjnia dezynfektor, sterylizatory parowe

Każdy z nas chciałby żyć w świecie, gdzie panują jakieś ogólne normy. Zasady, które pozwalają nam na poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzi tu jedynie o kwestie związane z polityką wielkich mocarstw, ale raczej o normalne codzienne życie. Nikt nie chciałby, żeby było mu podawane w restauracji nieświeże jedzenie, bo od tego można się rozchorować. Świadomość, że wszystko jest przyrządzone w odpowiedni sposób daje nam możliwość poczuć się dobrze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.