Świat
polskie Tatry
Twórca: Pawel Pacholec
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co ma możliwość nam przedstawić polski iluzjonista?

Gdy pragniemy się przenieść w świat magii i dać własnym oczom się oszukiwać, to obowiązkowo powinniśmy szukać człowieka, który będzie umiał to zrobić. Odpowiednie przyszykowanie, właściwa sceneria oraz ma szansę się okazać, że będą nam zaprezentowane sztuczki, w które nasz mózg nie będzie chciał wierzyć.


Kubek termiczny Bodum
Twórca: homard.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Patrząc na obecnie panujące tendencje możemy śmiało stwierdzić, że lata 90 powracają do łask – zauważalne jest to na wielu płaszczyznach.


Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Naturalnie najłatwiej dostrzec ten wielki powrót śledząc trendy świata mody – sporo dodatków nawiązuje do minionej epoki – powracają jeansy, obszerne koszule, styl grunge oraz kwieciste sukienki.
Sterylizator
Twórca: Karl Baron
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Myjnia dezynfektor, sterylizatory parowe

Każdy z nas chciałby żyć w świecie, gdzie panują jakieś ogólne normy. Zasady, które pozwalają nam na poczucie bezpieczeństwa. Nie chodzi tu jedynie o kwestie związane z polityką wielkich mocarstw, ale raczej o normalne codzienne życie. Nikt nie chciałby, żeby było mu podawane w restauracji nieświeże jedzenie, bo od tego można się rozchorować. Świadomość, że wszystko jest przyrządzone w odpowiedni sposób daje nam możliwość poczuć się dobrze.
Zasilacz impulsowy firmy Mean Welll

Teraz już nikt nie wyobraża sobie tego, żeby powróciły czasy, kiedy prąd elektryczny nie był jeszcze w powszechnym użyciu

Prąd elektryczny pozostaje pewną podstawą życia w nowoczesnym świecie. W końcu mnóstwo urządzeń funkcjonuje dzięki energii elektrycznej, a nawet kilkuminutowa przerwa w jej dostawie jest w stanie wywołać wzburzenie wśród niemalże wszystkich obywateli. I jeżeli można wyimaginować sobie nieprzyjemne sytuacje, w których uszkodzona elektronika daje się we znaki, to nikt nie pragnąłby tego, żeby prąd elektryczny raz na zawsze zniknął z naszego życia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.