Reklama
Oświetlenie LED
Twórca: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Rozwój najnowszej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat branża reklamowa wykonała ogromny krok naprzód. Dzisiaj poszczególne firmy muszą dużo bardziej się postarać, aby przebić się do konsumenta i skłonić go do zakupu określonego towaru. Dzisiaj musimy nieustannie rywalizować z innymi producentami oraz poszukiwać jak najlepszych rozwiązań w obszarze marketingu i promocji.
radio
Twórca: Brangwyn Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama radiowa - jej cechy oraz negatywne strony, jak również jej charakterystyka.

Różne są formy reklamy. Najbardziej istotne są jednak reklamy publikowane w tzw. starych mediach, czyli radiu, prasie i telewizji. To one stwarzają największą ilość pieniędzy i to z tego powodu kosztują one bardzo dużo pieniędzy. Przykładowo można zaserwować radio i reklamę w radiu. Reklama radiowa jest to taka forma promocji, której główne założenia opierają się na słuchu. Nie da się ukryć, iż radio nadal jest bardzo popularnym miejscem na publikowanie kampanii reklamowych. Wyróżnia się parę rodzajów reklamy radiowej. Podstawową jest segregacja ze względu zakresu funkcjonowania reklamy. Przykładowo nadawana przez stacje radiowe lokalne albo ogólnokrajowe.
kamera
Twórca: Miquel Angel Pintanel Bassets
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najlepiej na ich wyobraźnię

Spółki zajmujące się reklamą od dawna zdają sobie sprawę z tego, że aby złapać uwagę potencjalnego kupującego, trzeba przykuć jego wzrok. Tym zmysłem w głównej mierze odbieramy otaczającą nas rzeczywistość. Większość ludzkości to wzrokowcy. Wobec tego współczesny marketing tak aktywnie operuje na filmikach.
telebim reklama
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl

Nadzwyczaj banalna a zarazem skuteczna możliwość przekazu wiadomości przy pomocy telebimów.

Bardzo nowoczesne i interesujące spoty reklamowe w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie zobaczyć nie tylko w tv. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również krótkie scenki reklamowe były specjalizacją tylko TV. Naturalnie te przenoszące informację wizyjną. Bo przecież takowe reklamy są także nadawane w radiostacjach falowych. Jednak razem z bardzo szybkim wzrostem inżynierii a głównie elektroniki owy stan się zmienił.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.