Reklama
kamera
Twórca: Miquel Angel Pintanel Bassets
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najlepiej na ich wyobraźnię

Spółki zajmujące się reklamą od lat wiedzą już, że aby złapać zainteresowanie potencjalnego kupującego, należy przykuć jego wzrok. Dzięki temu zmysłowi najbardziej poznajemy świat. Duża część ludzkości to wzrokowcy. Z tego powodu nowoczesny marketing tak chętnie posługuje się filmikami.
radio
Twórca: Brangwyn Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama radiowa - jej cechy oraz negatywne strony, jak również jej charakterystyka.

Różnorodne istnieją formy [promowania. Najpopularniejsze są ciągle reklamy puszczane w tak zwanych starych mediach, czyli radiu, prasie oraz telewizji. To one generują najwięcej środków i to dla tego kosztują one bardzo dużo pieniędzy. Przykładowo można podać radio i reklamę w radiu. Reklama radiowa jest to taka metoda promocji, której podstawowe założenia dotyczą słuchu. Nie da się ukryć, że radio nadal jest bardzo dochodowym miejscem na umieszczanie kampanii reklamowych. Wyszczególnia się parę rodzajów reklamy radiowej. Pierwszą jest podział ze względu zakresu działania reklamy. Przykładowo publikowana przez stacje radiowe regionalne albo międzynarodowe.
telebim reklama
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl

Nadzwyczaj banalna a zarazem skuteczna możliwość przekazu wiadomości przy pomocy telebimów.

Bardzo nowoczesne i interesujące spoty reklamowe w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie zobaczyć nie tylko w tv. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również krótkie scenki reklamowe były specjalizacją tylko TV. Naturalnie te przenoszące informację wizyjną. Bo przecież takowe reklamy są także nadawane w radiostacjach falowych. Jednak razem z bardzo szybkim wzrostem inżynierii a głównie elektroniki owy stan się zmienił.
Oświetlenie LED
Twórca: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Rozwój najnowszej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

W przeciągu kilkudziesięciu lat branża reklamowa zrobiła ogromny krok naprzód. Obecnie producenci muszą dużo bardziej się postarać, aby dotrzeć odbiorcy , a następnie zachęcić go do zakupu określonego produktu. Dzisiaj jesteśmy zmuszeni, by nieustannie ścigać się z innymi producentami oraz szukać możliwie najlepszych rozwiązań w obszarze marketingu i promocji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.