Reklama
Oświetlenie LED
Twórca: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Rozwój najnowszej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

W przeciągu kilkudziesięciu lat reklama zrobiła ogromny krok naprzód. Obecnie producenci muszą włożyć o wiele więcej wysiłku, aby przebić się do odbiorcy i zachęcić go do skorzystania z danego produktu. Współcześnie musimy nieustannie nadążać za konkurencją i dążyć do możliwie najskuteczniejszych rozwiązań w obszarze marketingu i reklamy.
kamera
Twórca: Miquel Angel Pintanel Bassets
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najlepiej na ich wyobraźnię

Przedsiębiorstwa marketingowe od lat wiedzą już, że aby przyciągnąć zainteresowanie potencjalnego klienta, należy przykuć jego wzrok. Tym zmysłem najbardziej poznajemy świat. Większość ludzkości to wzrokowcy. Z tego powodu współczesny marketing tak aktywnie operuje na filmikach.
telebim reklamowy
Twórca: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie są plusy telebimów stosowanych bardzo często w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta są pełne reklam, widać je praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy są już tak powszechne, że wielu ludzi nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio pojawiła się nowa możliwość na rynku reklamowym, dająca znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są nią telebimy.
radio
Twórca: Brangwyn Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklama radiowa - jej cechy oraz negatywne strony, jak również jej charakterystyka.

Różne istnieją formy [promowania. Najpopularniejsze są ciągle reklamy puszczane w tzw. starych mediach, czyli radiu, gazetach i telewizji. To one generują najwięcej środków i to z tego powodu kosztują one bardzo dużo pieniędzy. Przykładowo można zaserwować radio i reklamę w radiu. Reklama radiowa to taka metoda promocji, której podstawowe założenia dotyczą słuchania. Nie da się ukryć, iż radio ciągle jest bardzo popularnym punktem na publikowanie kampanii reklamowych. Wyróżnia się kilka kategorii reklamy radiowej. Pierwszą jest podział pod względem obszaru działania reklamy. Przykładowo publikowana przez stacje radiowe regionalne albo międzynarodowe.
telebim reklama
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl

Nadzwyczaj banalna a zarazem skuteczna możliwość przekazu wiadomości przy pomocy telebimów.

Niezwykle nowe i atrakcyjne spoty reklamowe w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie ujrzeć nie tylko w mediach. oprócz tego do niedawna takowe spoty czy też króciutkie scenki reklamowe były domeną jedynie telewizji. Oczywiście te przenoszące informację wizyjną. Bo wszak takowe reklamy są także nadawane w radiostacjach falowych. Jednak równocześnie z szybkim rozwojem techniki a głównie elektroniki ten stan się obrócił.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.