Urządzenia
Kamera Sony Action Cam
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Najlepsze kamerki na kask

Najważniejsze w sprzętach nagrywających jest to, by jakość obrazu jak najdokładniej oddawała rzeczywistość. Wielu konsumentów przegląda fora internetowe oraz strony poszczególnych producentów w celu znalezienia opinii użytkowników. Decydując się na kamery na kask trzeba przemyśleć to, do jakiego rodzaju aktywności i z jaką częstotliwością będzie używana i wtedy wybrać dany rodzaj. W większości technicznych sklepów firmowych istnieje opcja, by przetestować dany sprzęt na miejscu. Bardzo ważne są również warunki, w jakich będzie używana do nagrywania otoczenia.
Małe, groźne i mieszkają z nami!
Twórca: Bird&Co
Zainspirowane przez: Bird&Co

Kilka pomysłów na akcesoria potrzebne dla właścicieli nowoczesnych telefonów komórkowych

Telefony komórkowe są w dzisiejszych czasach powszechne a także dostępne prawie w każdym miejscu. uwielbiane przez masy smartfony w szczególny sposób zmieniły to, jak pracujemy i jak korzystamy z nich każdego dnia w naszym życiu.
etui na Samsung Galaxy
Twórca: Honou
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowości od marki Samsung. Czy znowu wywołają ogólny zachwyt?

Ówcześnie smartfony są dostępne dla wszystkich, posiadać je może prawie każdy – nawet dzieci, dziadkowie. Nierzako są one zmieniane wraz z modą lub wypierane są przez inne modele.
sport wyczynowy na rowerze
Twórca: Eli Christman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Decydujemy się na wysokiej jakości kamerę na kask - Drift HD

Popularna w coraz szerszych kręgach na rynku nowych technologii kamera Drift HD wyróżnia się na tle reszty w sporym stopniu. Głównie ze względu na innowacyjny wygląd, intuicyjność czy mnogość dostępnych w niej funkcji. Niezwykle poręczne urządzenie ma to do siebie, że perfekcyjnie dostosowuje się do danych warunków. Jest to kamera, która okazać się może potrzebna szczególnie osobom, które uprawiają sporty wyczynowe. Stawiając na polecaną markę możemy mieć pewność i gwarancję niezawodności proponowanego sprzętu.
meble kuchenne
Twórca: Giles Williams
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Płyty do zabudowy

Idealnym rozwiązaniem w naszych kuchniach są rozwiązania funkcjonalne. Choć najbardziej przekonują one dzisiejsze gospodynie domowe, bo naszym babciom a bywa, że i mamom pewnych rzeczy wytłumaczyć nie damy rady. Na przykład płyta indukcyjna nie będzie wchodziła w grę, nawet, jeżeli kuchnia ma być robiona na wymiar. Wtedy i tak nasze rodzicielki kupują zwykła kuchenkę z palnikami. Płyty do zabudowy Electrolux wybierają częściej młode gospodynie domowe.
pralka postawiona w pralni
Twórca: Bryn Pinzgauer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Reklamować, naprawiać czy zakupić nowe – co robić, gdy szwankują codzienne sprzęty?

W naszym miejscu pracy czy w naszym domu otaczamy się wieloma urządzeniami, bez których – jak sądzimy – nie moglibyśmy normalnie funkcjonować. Najczęściej co dzień używamy suszarki do włosów, czajnika bezprzewodowego, kopiarki czy zmywarki do naczyń. Komfort, jaki zapewniają nam tego typu sprzęty, i oszczędność czasu wykonywania wszelakich domowych czynności, to główne ich zalety. Jednak co z nimi robimy, gdy nagle coś przestaje działać?
Kask
Twórca: sport-shop.pl
Zainspirowane przez: sport-shop.pl

Na jaką kamerę poleca się aktualnie zdecydować?

W dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej kamery do sportów ekstremalnych nie jest jednak zwyczajowo kwestią prostą. W globalnej dobie ogromnego pośpiechu ,a także zwyczajowego zabiegania. Choćby byle łatwe zakupy takiego typu sprzętu, mogą wydawać się czymś skomplikowanym, a także bardzo stresującym. Nie potrzeba tracić zdrowia przez takiego typu dosyć nie aż tak istotne spraw.
Twórca: Panasonic Polska sp. z o.o.

Możemy zadbać o wygląd, albo przynieść sobie znaczną ulgę

Kiedy wchodzimy do marketu z niewielkimi urządzeniami, które mamy możliwość zabrać do swojego domu, to trzeba zaznaczyć, że możemy zakupić takie, które będą mogły nam pomóc w zachowaniu odpowiedniego wyglądu, lecz też mamy szanse się zaopatrzyć w takie, dzięki którym będziemy mogli się pozbyć niesamowitego cierpienia. Warto się namyślić co naprawdę może się sprawdzić nam, albo naszym niedalekim, bo tego typu podarunki mają szanse być tymi najbardziej udanymi.
pralka w pralni
Twórca: Bryn Pinzgauer
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy powiemy jak naprawić pralkę?

Czy natychmiast musimy zatrudnić profesjonalistę? Przeróżne sprzęty będą miały to do siebie, że lubią się zniszczyć. Nie mniej czasem starczy, że zakupimy dobre elementy zamienne oraz już możemy samodzielnie dopełnić naprawy. Innym razem potrzeba zadbać o to, by daną naprawą zajmował się ekspert, zwłaszcza jeżeli nie mamy pewności odnośnie tego, co właściwie się zepsuło.
Filmowanie z powietrza
Twórca: Daniel Zimmermann
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nowe możliwości filmowania i fotografowania z powietrza przy wykorzystaniu niewielkich, sterowanych dronów

Pojawienie się małych, mobilnych dronów, zwanych też inaczej kopterami, pozwoliło na całkowicie nowe, niemożliwe do tej pory do wykonania sposoby jeśli chodzi o filmowanie i robienie zdjęć. Urządzenia te latają nawet parę godzin bez lądowania, a steruje się je za pomocą specjalnych pilotów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.