Dom
sprzęt - fotogram
Twórca: Arkadiusz Sikorski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niezbędny na telefon - Case

W dzisiejszych czasach telefon to za mało. Powinniśmy mieć do niego bardzo dużo różnych dodatków. Wiedzą o tym wszystkie nastolatki i blogerki modowe. Ostatnimi czasy case na telefon stał się niemal rzeczą pierwszej potrzeby.
kobiety na zakupach
Zainspirowane przez: travelalberta.com

Czym jest tak zwana 10 Muza, za co jest odpowiedzialna i w jakim czasie się zjawiła?

Czy wiesz, że w starożytnej Grecji czczono 9 Muz - patronek różnych sztuk, wszakże obecnie kino oraz dzieła kinematografii uważa się za sztukę na równi z jakimi sztukami jak przykładowo śpiew? To dlatego już od ponad stu wiosen mawia się o tzw. dziesięciu Muzach.


Czym jest tak zwana 10 Muza, za co jest odpowiedzialna i w jakim czasie się zjawiła?

Aktualnie hipotetycznie każdy, kto ma smartfon wielokrotnie nakręcił chociaż krótki filmik obrazujący przykładowo wygłupiające się dzieciaki czy zobaczony na jakiejś wycieczce krajobraz.
dzieci podczas meczu
Twórca: Paul
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Atrakcje turystyczne Gdańska, Gdyni i Sopotu

Trójmiasto to prawdopodobnie największe skupisko zachwycających zabytków wtopionych w architekturę miast. Każdego roku zwiedza je setki tysięcy podróżników. Każdy znajdzie w tym miejscu cokolwiek dla siebie.


zdrowie - pejzaż
Twórca: Kamil Porembiński
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

W jaki sposób wygląda praca fotografika dziecięcego?

Praca fotografa dziecięcego coraz nagminniej odnajduje się na liście zajęć wybieranych przez matki poszukujące nowej drogi kariery i osobistego rozwoju. Dla bardzo wielu z nich dziecięca fotografia to nie wyłącznie metoda na zyskiwanie pieniążków, ale przede wszystkim profesja, w jakiej mogą realizować pasje.


W jaki sposób wygląda praca fotografika dziecięcego?

Jak wygląda praca fotografika dziecięcego od podszewki? Zapoczątkowanie kariery fotografika dziecięcego dla bardzo wielu kobiet sprzężone jest z życiem familijnym.
nagrzewnica
Twórca: Klimatop
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl

Trudne warunki pogodowe – jak sobie z nimi radzić?

Dla każdego z nas jest istotne, by czuć się przyjemnie w swoim mieszkaniu. Przecież to tam spędzamy niezrównanie dużo czasu, tam wypoczywamy, odprężamy się, ale nieraz też pracujemy, realizujemy część obowiązków. Z tej przyczyny dbamy o dobór mebli, wystrój. Lecz to nadal nie koniec. Ważne są również odpowiednie warunki panujące w pomieszczeniach, a zatem również temperatura. Niestety w wielu mieszkaniach w okresie lata bywa zbyt gorąco, a podczas zimy za zimno. Jak możemy sobie z tym poradzić?
agd
Twórca: Mike Steinhoff
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Popsuty sprzęt AGD? Zdecyduj się na elementy zamienne, a Twoje urządzenie będzie działało jak nowe

Aktualnie sporo ludzi nie wie o tym, iż przed wyrzuceniem czegoś do śmietnika, trzeba spróbować to naprawić. Niestety dzieje się tak nie wyłącznie w przypadku niedrogich akcesoriów, które uda nam się nabyć następnego dnia. Mnóstwo ludzi stawia na utylizację urządzeń AGD, które przestały pracować z niewidomych przyczyn. Gwarancja zazwyczaj obowiązuje od trzech do dziesięciu lat, a jest to uzależnione przede wszystkim od ceny danego narzędzia.
kuchnia-obrazek
Twórca: anhhang
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakimi kryteriami kierować się w trakcie wyboru sprzętu gospodarstwa domowego

Kiedy wybieramy urządzenia gospodarstwa domowego do własnego mieszkania sugerujemy się zazwyczaj wyglądem a także ceną. Są osoby, które mają także swoje ukochane firmy i dba o to żeby całość urządzeń w naszym lokum pochodziła od tego samego producenta. Warto jednakże poświęcić trochę czasu na analizę i lekturę opinii na temat danych sprzętów.
Kubek termiczny Bodum
Twórca: homard.net
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Patrząc na obecnie panujące tendencje możemy śmiało stwierdzić, że lata 90 powracają do łask – zauważalne jest to na wielu płaszczyznach.


Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz większą ilość elementów z minionej epoki

Naturalnie najłatwiej dostrzec ten wielki powrót śledząc trendy świata mody – sporo dodatków nawiązuje do minionej epoki – powracają jeansy, obszerne koszule, styl grunge oraz kwieciste sukienki.
Fotografia
Twórca: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu

Każda dama kocha błyskotki, ponieważ uwielbia się stroić i wyglądać elegancko - jest to rzecz jasna wkodowane w jej geny

Ilość biżuterii, którą może mieć zaledwie jedna dama, jest niesłychana. Jeżeli podliczyć wszystkie pierścionki, łańcuszki i inne świecidełka, to okaże się, że jest z tego ogromna kolekcja.


góry - landszaft
Twórca: faxepl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozmaite formy zabawy – jak spędzić czas wolny

Nie posiadasz pomysłu jak spędzić swój wolny wieczór? Poszukujesz ciekawego sposobu, by jakoś wypełnić czas? Jeżeli na zapytania odpowiadasz oznajmująco, idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie genialny pomysł!


Rozmaite formy zabawy – jak spędzić czas wolny

Z pewnością większość z nas wie co to są planszówki, ba większość z nas pewnie grywała w nie w dzieciństwie – dla tych, którzy je uwielbiają mamy świetną wiadomość – planszówki znowu wracają do mody i stają się coraz bardziej popularne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.