Bateria
telefony
Twórca: Maurizio Pesce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z wielką chęcią kupiliby mężczyźni

Preferencje pań i panów czasami diametralnie się różnią - co naprawdę podoba się małżonce, to niekoniecznie zachwyci partnera. Naukowcy starannie opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów obyczajowych podejmują ten wątek. Zresztą wcale nie musimy czytać naukowych książek czy systematycznie chodzić do kina, żeby przekonać się, że panie i mężczyźni w trakcie zakupu konkretnego przedmiotu, choćby smartfona, kierują się zupełnie innymi kryteriami.
smartfon
Twórca: John Biehler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakimi rzeczami Samsung chce zaskoczyć klientów w najnowszym modelu Galaxy S7, jaką specyfikację ma ten telefon.

Bycie jednym z największych producentów telefonów komórkowych na całym świecie na pewno zobowiązywało będzie do utrzymywania najwyższej jakości. I właśnie tak jest z kultową rodziną Samsunga, która od momentu powstania bije rekordy popularności. Mianowicie będzie tutaj mowa o serii Galaxy S, jaka w chwili obecnej doczekała się już siódmego wcielenia. Jeżeli będzie chodzić o wygląd zewnętrzny, to inżynierowie Samsunga podeszli do tematu w tradycyjny sposób.
lodówka
Twórca: David Jackmanson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Akcesoria kuchenne bardzo ułatwiają przygotowywanie różnorakich potraw

Choć znacznie częściej posiadamy przy sobie sprzęty elektroniczne, które dysponują funkcją zegarka, to jednak sporo obywateli cały czas lubi nosić zegarki, które zakładane są na nadgarstek, gdyż spojrzeć możemy na nie w każdej chwili, a robiąc to dyskretnie nie będziemy zwracać na siebie niczyjej uwagi. W większości sytuacji posiadamy zegarki wyposażone w baterie, gdyż są one tańsze i właściwie dopóki bateria funkcjonuje w odpowiedni sposób, to nie powinniśmy nic przy nich robić, żeby pokazywały odpowiednią godzinę oraz odpowiednio działały.
nokia luna
Twórca: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Krótki przegląd znakomitych telefonów firmy Nokia, jakie przez wiele lat były sprzedażowymi hitami w wielu krajach.

Jeszcze przed kilku laty, nim pojawiły się na rynku smartfony z Androidem, to Nokia właśnie była synonimem tego, co najlepsze w telefonach. Niezawodność, prostota użytkowania, mnóstwo funkcjonalności i długi czas pracy na bateriach to główne cechy praktycznie każdego modelu tej marki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.