Bateria
telefony
Twórca: Maurizio Pesce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z wielką chęcią kupiliby mężczyźni

Preferencje pań i mężczyzn czasem bardzo się różnią - co naprawdę podoba się żonie, to nie w każdym przypadku zachwyci partnera. Psychologowie starannie opisują różnice pomiędzy przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów fabularnych podejmują taki temat. Zresztą wcale nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, aby przekonać się, że kobiety i mężczyźni podczas zakupu określonego przedmiotu, chociażby telefonu, kierują się całkowicie innymi kryteriami.
nokia luna
Twórca: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Krótki przegląd znakomitych telefonów firmy Nokia, jakie przez wiele lat były sprzedażowymi hitami w wielu krajach.

Jeszcze przed kilku laty, nim pojawiły się na rynku smartfony z Androidem, to Nokia właśnie była synonimem tego, co najlepsze w telefonach. Niezawodność, prostota użytkowania, mnóstwo funkcjonalności i długi czas pracy na bateriach to główne cechy praktycznie każdego modelu tej marki.
lodówka
Twórca: David Jackmanson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Akcesoria kuchenne bardzo ułatwiają przygotowywanie różnorakich potraw

Choć znacznie częściej posiadamy przy sobie urządzenia elektroniczne, które dysponują funkcją zegarka, to mimo wszystko dużo obywateli ciągle lubi nosić zegarki, które zakładane są na nadgarstek, gdyż spojrzeć można na nie w każdej chwili, a robiąc to dyskretnie nie będziemy kierować na siebie niczyjej uwagi. W większości przypadków posiadamy zegarki wyposażone w baterie, gdyż są one tańsze i praktycznie dopóki bateria działa w prawidłowy sposób, to nie musimy nic przy nich robić, aby ukazywały prawidłową godzinę oraz właściwie funkcjonowały.
smartfon
Twórca: John Biehler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakimi rzeczami Samsung chce zaskoczyć klientów w najnowszym modelu Galaxy S7, jaką specyfikację ma ten telefon.

Bycie jednym z największych producentów telefonów komórkowych na świecie na pewno zobowiązywało będzie do trzymania odpowiedniej jakości. Nie inaczej będzie z kultową rodziną Samsunga, która od samego początku jest ogromnie popularna. Mowa tu mianowicie o serii Galaxy S, jaka obecnie się już doczekała siódmego wcielenia. Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to projektanci Samsunga zdecydowali się podejść do tematu w tradycyjny sposób.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.