Mieszkanie
sprzątanie
Twórca: Sjoerd Lammers street photography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Porządek w domu – utrzymywania go można się nauczyć

Utrzymanie porządku w mieszkaniu to wielka sztuka. Wielu ludzi próbuje się tego nauczyć przez lata, a pomimo to rezultatów nadal brak. A w końcu bałaganiarstwo jest w naszej kulturze uważane za nadzwyczaj trudną wadę i na ogół bardzo potępiane. Osoby, jakie nie potrafią zachować porządku, są uznawane za leniwe, nieodpowiednio zorganizowane, pozbawione poczucia estetycznego. Przy tak złym podejściu warto więc jednakże nad sobą odrobinę popracować, żeby nie stykać się już więcej z ostrą krytyką.
odkurzacze
Twórca: Lange Łukaszuk s.j.
Zainspirowane przez: Lange Łukaszuk s.j.

Używajmy z nowych rozwiązań techniki

Sporo sprzętów i rozwiązań jest tworzonych i ulepszanych po to, żebyśmy mieli szansę ułatwiać sobie życie, a co się z tym łączy, z pewnością należy z nich korzystać. Przez nie możemy usprawnić sobie sprzątanie, sprawić, iż nasz mieszkanie będzie bezpieczniejszy, a również zagwarantować sobie znaczniejszą powierzchnię, bo nie będziemy zawalali się różnymi urządzeniami, które dzisiaj można zastąpić nowymi oraz znacznie lepszymi rozwiązaniami.
pralka
Twórca: Electrolux
Zainspirowane przez: Electrolux

Kupujesz sprzęt do domu? Na pewno przyda ci się parę użytecznych rad

Aranżowanie domu to niebywała przyjemność. Rzecz jasna – o ile mamy oszczędności, które możemy na ten cel wyłożyć albo jesteśmy w stanie wziąć kredyt, zwłaszcza, gdy przeprowadzamy się do nowego mieszkania i nie chcielibyśmy żyć w pustych czterech ścianach. Jak zdecydować się na odpowiednie urządzenia, aby miło nam się mieszkało?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.