Mieszkanie
Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Twórca: Jaguar
Zainspirowane przez: www.jaguar.pl

Urządzanie niewielkiego mieszkania w stylu skandynawskim - ciekawe pomysły

Bardzo ważnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest korytarz. Jest on jednocześnie bardzo problematyczny. Przedpokój stanowi wizytówką mieszkania, po jego wyglądzie możemy wyobrazić sobie to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, by zrobił dobre pierwsze wrażenie.
sprzątanie
Twórca: Sjoerd Lammers street photography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Porządek w domu – utrzymywania go można się nauczyć

Utrzymanie porządku w mieszkaniu to nie lada sztuka. Wiele osób próbuje się tego uczyć przez lata, a pomimo to efektów wciąż brakuje. A przecież bałaganiarstwo jest w naszej kulturze uznawane za nadzwyczaj trudną wadę oraz przeważnie mocno potępiane. Osoby, które nie umieją utrzymać porządku, są uznawane za leniwe, niewłaściwie zorganizowane, bez poczucia estetycznego. Przy tak negatywnym podejściu dobrze więc jednakże nad sobą odrobinę popracować, by nie stykać się już więcej z nieprzychylną krytyką.
odkurzacze
Twórca: Lange Łukaszuk s.j.
Zainspirowane przez: Lange Łukaszuk s.j.

Używajmy z nowych rozwiązań techniki

Dużo urządzeń i rozwiązań jest wymyślanych i udoskonalanych po to, żebyśmy mieli szansę ułatwiać sobie życie, a co się z tym łączy, bez wątpienia warto z nich wykorzystywać. Przez nie mamy szansę usprawnić sobie sprzątanie, powodować, iż nasz dom będzie bezpieczniejszy, a także zagwarantować sobie znaczniejszą powierzchnię, ponieważ nie będziemy zastawiali się różnorakimi urządzeniami, które dziś można zastąpić nowymi i dużo lepszymi rozwiązaniami.
pralka
Twórca: Electrolux
Zainspirowane przez: Electrolux

Kupujesz sprzęt do domu? Na pewno przyda ci się parę użytecznych rad

Urządzanie domu to nadzwyczajna przyjemność. Rzecz jasna – o ile posiadamy oszczędności, które możemy na ten cel wyłożyć bądź jesteśmy w stanie wziąć pożyczkę, zwłaszcza, gdy wprowadzamy się do nowego mieszkania i nie chcielibyśmy żyć w pustych czterech ścianach. Jak zdecydować się na właściwe urządzenia, aby fajnie nam się mieszkało?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.