Napięcie
radio, cb radio
Twórca: Paul Lucas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Warystory instalowane będą przy przeróżnych urządzeniach

Czy zaznaczymy jak będą chronione nasze odbiorniki?

Warystory instalowane będą przy przeróżnych urządzeniach

Korzystamy z różnego rodzaju urządzeń i nierzadko nawet nie namyślamy się nad tym, w jaki sposób będą reagować one na nazbyt wysokie napięcie, kiedy takie do nich będzie dopływać.
sprzęt - odzwierciedlenie
Twórca: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kilka istotnych informacji o projektowaniu i realizacji standardowych instalacji elektrycznych w domach oraz mieszkaniach.

W każdym chyba obiekcie przemysłowym czy domu będzie się znajdowała instalacja elektryczna. Tak naprawdę dla każdego z nas jest to tak naturalne, że się nie zwraca zupełnie uwagi na to, chyba że w pewnym momencie braknie prądu i trzeba będzie świecić świeczkami. Dobrze zaprojektowana instalacja będzie bezpieczna i funkcjonalna, nawet przy nieprzewidzianych problemach ze zwarciami albo przepięciami. Przepisy dość szczegółowo określają tu wszelakie zasady, których trzeba przestrzegać przy jej projektowaniu, a ze względów bezpieczeństwa nie należy ich łamać. Przewody elektryczne cały czas są przecież pod napięciem, jakie może nawet być powodem, z tego też powodu nie można pozwolić sobie na żadne zaniedbania w tej kwestii. Dodatkowo pozorne oszczędności w formie zbyt cienkich przewodów mogą spowodować ich przegrzewanie się, a w niektórych sytuacjach nawet pożar. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie do tego doświadczonego, który wykona całość w taki sposób, aby spełnić wszystkie oczekiwania i jednocześnie zachować odpowiednie standardy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.