Porady
mężczyzna pozujący do zdjęcia
Twórca: Elisa Moro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie sztuczki sprawdzą się znakomicie, gdy chodzi o zdobycie faceta?

Zdecydowanie nie trzeba to do łatwych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia trapi oraz dręczy każdego dnia sporo kobiet, które są spragnione atencji. Już od początku należy uświadomić sobie to, że nie da się znaleźć partnera na siłę, na zawołanie. Dla kobiet, które twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na pstryknięcie palców, nie ma rady. Rozwiązań perfekcyjnych jeszcze nikt nie wymyślił, lecz kierując się jasno pewnymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.
filtry
Twórca: Formaster
Zainspirowane przez: Formaster

Trudne życie alergika

Nie małym wyzwaniem jest zapewnienie uczuleniowcowi podstawowego komfortu, zwłaszcza jeżeli osobą chorą jest maluch, któremu nie można jeszcze - z racji wieku - wykonać odczulania. Niestety, rady alergologów przedstawiają się jedynie z pozoru prosto. Utrzymanie porządku - sprawa zrozumiała. Z wyeliminowaniem alergenów może już być jakiś kłopot, zwłaszcza jeśli będą to pyłki traw bądź drzew - nie będziemy bowiem w stanie powycinać wszelkich drzew w okolicy, a nawet z trawą mielibyśmy problem. Zresztą, byłby to działanie nieroztropne. Mogło by to przynieść więcej szkód niż zysku.
opinie
Twórca: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stań się profesjonalistą w każdym calu, sfotografuj nadzwyczajne momenty.

Sporo ludzi obecnie pasjonuje się fotografowaniem. Nie raz zacięcie takie wraz z uzdolnieniem, przeradza się w działalność zarobkową. Który obiektyw wybrać, aby spełnił on oczekiwania fachowców oraz amatorów?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.