Porady
opinie
Twórca: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Stań się profesjonalistą w każdym calu, sfotografuj nadzwyczajne momenty.

Sporo ludzi aktualnie interesuje się fotografowaniem. Niejednokrotnie zacięcie takie wraz z uzdolnieniem, przeradza się w pracę zarobkową. Który obiektyw wybrać, by spełnił on oczekiwania profesjonalistów oraz hobbystów?
filtry
Twórca: Formaster
Zainspirowane przez: Formaster

Trudne życie alergika

Nie lada wyzwaniem jest zapewnienie alergikowi podstawowego komfortu, szczególnie jeżeli chorym jest dziecko, któremu nie możemy jeszcze - z racji wieku - wykonać odczulania. Niestety, rady lekarzy przedstawiają się tylko z pozoru prosto. Utrzymanie porządku - sprawa zrozumiała. Z wyeliminowaniem alergenów może już być jakiś kłopot, zwłaszcza jeżeli będą to pyłki roślin czy drzew - nie jesteśmy bowiem w stanie wyciąć wszystkich drzew w okolicy, a i z trawą mielibyśmy kłopot. Nawiasem mówiąc, byłby to działanie nieroztropne. Mogło by to sprowadzić więcej szkody aniżeli zysku.
mężczyzna pozujący do zdjęcia
Twórca: Elisa Moro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakie sztuczki sprawdzą się znakomicie, gdy chodzi o zdobycie faceta?

Zdecydowanie nie powinno się to do prostych zadań? Co takiego, zapyta wielu. Jak zdobyć faceta – to właśnie ta kwestia męczy i dręczy każdego dnia wiele kobiet, które są spragnione uwagi. Już od początku wskazane jest uświadomić sobie to, że nie da się znaleźć faceta na siłę, na zawołanie. Dla pań, które twierdzą, że możliwe jest wyszukanie partnera na całe życie na pstryknięcie palców, nie ma rady. Rozwiązań idealnych jeszcze nikt nie wymyślił, lecz kierując się jasno wybranymi zasadami, możemy zajść naprawdę daleko.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.