Pytanie
pralka
Twórca: Tino Rossini
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zreperować pralkę dzięki wykorzystaniu elementów wymiennych

Sporo osób stawia sobie pytanie, jak naprawić pralkę dzięki wykorzystaniu elementów wymiennych. Dobrzy majsterkowicze wiedzą, że przed rozpoczęciem serwisowania pralki należy dokładnie ustalić, na czym polega problem z automatem, który się pojawił w trakcie jej używania i jakiego rodzaju naprawa będzie potrzebna.
klawiatura
Twórca: Mae Catherine Melchor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O co koniecznie trzeba zapytać w markecie AGD

Niewątpliwie wyposażanie czterech kątów w Urządzenia RTV i AGD nie jest już takie miłe dla klientki, jak kupowanie nowiutkich mebli i różnorodnych akcesoriów.
Mężczyzna grający na konsoli
Twórca: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy Twój facet bierze udział w pracach domowych? Jeżeli nie to niewątpliwie powinien zacząć!

Nie da się zaprzeczyć, że przez wiele lat zajmowanie się domostwem było obowiązkiem właściwie wyłącznie kobiet. Tradycja ta pochodzi aż z czasów prehistorycznych, gdy mężczyzna wychodził na cały dzień z domu na polowanie, a żona w tym czasie miała za zadanie opiekowanie się potomstwem i domem. Chociaż od tamtych czasów minęły już setki lat, stale w naszym społeczeństwie pokutuje mit, że to kobiety powinny zajmować się obowiązkami w domu, zaś obowiązkiem mężczyzny jest dbanie o utrzymanie tego domu - niegdyś oznaczało to przyniesienie zabitego zwierzęcia na obiad, dzisiaj natomiast przynoszenie z pracy wynagrodzenia na utrzymanie rodziny. Czy jednakże w dzisiejszych czasach tego typu podział ról nadal się sprawdza? Okazuje się, że nie do końca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.