Pytanie
klawiatura
Twórca: Mae Catherine Melchor
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

O co koniecznie trzeba zapytać w markecie AGD

Niewątpliwie wyposażanie czterech ścian w Urządzenia RTV oraz AGD nie jest już takie przyjemne dla klientki, jak kupowanie nowiutkich mebli i rozmaitych akcesoriów.
pralka
Twórca: Tino Rossini
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak zreperować pralkę dzięki wykorzystaniu elementów wymiennych

Duża liczba osób zadaje sobie pytanie, jak naprawić pralkę przy zamontowaniu elementów zamiennych. Doświadczeni majsterkowicze zdają sobie sprawę z tego, że przed przystąpieniem do naprawy automatu piorącego należy dokładnie ustalić, w czym tkwi problem z pralką, który się pojawił w trakcie jej użytkowania i jakiego typu naprawa stanie się potrzebna.
Mężczyzna grający na konsoli
Twórca: Sarah Joy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Czy Twój facet bierze udział w pracach domowych? Jeżeli nie to niewątpliwie powinien zacząć!

Nie da się zaprzeczyć, że przez wiele lat zajmowanie się domostwem było obowiązkiem właściwie wyłącznie kobiet. Tradycja ta pochodzi aż z czasów prehistorycznych, gdy mężczyzna wychodził na cały dzień z domu na polowanie, a żona w tym czasie miała za zadanie opiekowanie się potomstwem i domem. Chociaż od tamtych czasów minęły już setki lat, stale w naszym społeczeństwie pokutuje mit, że to kobiety powinny zajmować się obowiązkami w domu, zaś obowiązkiem mężczyzny jest dbanie o utrzymanie tego domu - niegdyś oznaczało to przyniesienie zabitego zwierzęcia na obiad, dzisiaj natomiast przynoszenie z pracy wynagrodzenia na utrzymanie rodziny. Czy jednakże w dzisiejszych czasach tego typu podział ról nadal się sprawdza? Okazuje się, że nie do końca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.