Kamery
sprzęt rtv
Twórca: Philips
Zainspirowane przez: Philips

Teraz sprzęt RTV jest jednym z ważniejszych części aranżacji każdego mieszkania

Sprzęt RTV przemienia się naprawdę szybko. Elektronika wciąż się przemienia i co chwilę pokazuje się coś nowego. Dlatego nim zadecydujemy się na konkretny sprzęt RTV należy się namyślić, czy pragniemy skorzystać ze starszego modelu, który jest już trochę tańszy, czy mimo wszystko chcemy wydać ciut więcej finansów i zakupić najnowszy typ.
dron
Twórca: Walter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rzeczy, jakie bez wątpienia będą przydatne ludziom którzy uprawiają sporty ekstremalne.

Coraz większa liczba pojawia się fanów sportów wyczynowych, co raczej związane jest z faktem tego, że wielu osobom w obecnych realiach zależy szczególnie na tym, żeby w czymś się wykazać albo również ciągle odczuwać adrenalinę. Z tego powodu, dyscypliny, które jakiś czas wstecz nie były przedstawione większemu gronu odbiorców obecnie chwalą się wyjątkowo wysokim poważaniem. Co będzie jeszcze istotne, są to takie dyscypliny, które rzeczywiście wielu osobom umożliwiają się realizować na paru płaszczyznach.
Filmowanie i zdjęcia z powietrza
Twórca: energylabsbr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Filmowanie z lotu ptaka – nowatorski sposób na efektowne i ciekawe utrwalenie najpiękniejszych chwil w życiu

Coraz więcej ludzi opowiada, że czas im tak szybko ucieka. Nawet nie mają świadomości, kiedy tydzień czy miesiąc tak prędko im leci. Poprzez tą ulotność życia umyka obywatelom często sporo istotnych dla nich sytuacji czy też zdarzeń. Szczęśliwie postęp techniczny umożliwia uwiecznianie ich przy pomocy różnorodnych sprzętów technologicznych i odtwarzanie w dowolnym momencie.
http://magiceye.com.pl/
Twórca: Steffen Voß
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Bajeczny film ślubny

Z racji iż dzień ślubu należy do najważniejszych w życiu, musimy poświęcić wiele czasu na przygotowania. Zadbajmy więc o każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od wybrania jak najdoskonalszego domu weselnego, poprzez wybór apetycznego menu oraz co niesamowicie istotne, zatrudnienie znakomitego fotografa i kamerzysty.
To dzięki pracy tych osób będziemy mogli z przyjemnością powrócić pamięcią do tych pięknych dni.
Kamera Sony Action Cam
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Najlepsze kamerki na kask

Najważniejsze w urządzeniach nagrywających jest to, by jakość obrazu bardzo dokładnie oddawała rzeczywistość. Wielu konsumentów przegląda fora internetowe i strony poszczególnych producentów w celu znalezienia opinii użytkowników. Decydując się na kamery na kask powinno się przemyśleć to, do jakiego typu aktywności oraz z jaką częstotliwością będzie używana i wtedy zdecydować się na dany rodzaj. W większości technicznych sklepów markowych istnieje możliwość, by przetestować dany sprzęt na miejscu. Niesamowicie ważne są także warunki, w jakich będzie używana do nagrywania otoczenia.
dron
Twórca: Ryan Dickey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wyróżniające się drony na rynku, opis dwóch przodujących modeli: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie odpowiedni dla Ciebie?

Drony są coraz powszechniejsze. Na dzień dzisiejszy są one wykorzystywane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na wolnych terenach napotkamy się na amatorów latania, testują oni swoje sprzęty dla regularnej zabawy. Na ślubach czy wielkich wydarzeniach w plenerze drony służą, jako ciekawa alternatywa na udokumentowanie, w niestandardowy sposób, istotnych dla nas wydarzeń.
kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ulepszone możliwości kamer sportowych

Ciekawe oraz dopracowane stuprocentowo kamery sportowe czekają na swoich przyszłych posiadaczy w firmowych punktach w Polsce. Dla internautów istnieje opcja kupienia kamery w internecie, co jest dla nich niezwykle komfortową opcją. Doskonale przemyślane oferty producenta, takie jak najnowocześniejsza edycja kamer sportowych GoPro, trafia idealnie w potrzeby oraz wymagania przyszłych użytkowników. Kryteria stawiane przez zamawiających są dla producenta w szczególnej cenie.
Kamera Sony Action Cam
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Sony Action Cam - wyjątkowa kamera sportowa

Różne akcesoria do kamer to rzecz, jaka bywa silnie użyteczna. Jak jednak kupić dobrą kamerę, jakie akcesoria Sony kupować? Użytkownicy forum rozmiłowani w sprzęcie do nagrań cyfrowych ,jak również osoby śledzące nieustannie rynek nowych technologii, będą także doskonałymi doradcami w nabyciu takiego wyposażenia. Z ich pomocą da się pozyskać istotne wiadomości , a również o detalach technicznych nowoczesnych kamer.
Kamera Sony Action Cam
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/

Czym odróżnia się kamera cyfrowa GoPro3?

Idealnie sprawdzające się wedle profesjonalistów oraz amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to nowoczesna propozycja producenta. Niezwykle wydajna oferta daje szerokie możliwości. Nagrywanie wyjątkowo wymagających i ekstremalnych, a równocześnie zachwycających momentów możliwe jest już dzisiaj w najwyższej jakości. Znakomity dobór możliwych opcji sprawia, że warto zaufać marce i zdecydować się na innowacyjny model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów istotne jest to, że kamera wyposażona jest w całkowicie wodoszczelną obudowę
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.