Zabawa
place zabaw
Twórca: Elliott Brown
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Ruchowo wykorzystany czas – niezbędne dla lepszego życia

Ruch to zdrowie, to nie powinno podlegać wątpliwości. Trening i ruch potrzebny jest dla najmłodszych, jak i dla najstarszych. Dla dzieci, ponieważ rozwijają mięśnie i koordynację ruchową, dla starszych, bo utrzymuje formę i lepszą sprawność przez lata. Zresztą, w każdym momencie naszego życia należy mieć to na uwadze. Wiadomo, że czasami są takie lata, iż wystarcza sił tylko na dom i zajęcie zawodowe, ale należy spróbować znaleźć choć trochę czasu na aktywność fizyczną.
Model mózgu
Twórca: Lwp Kommunikáció
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak najlepiej planować imprezę integracyjną? W którym miejscu będzie to najciekawsze?

Nie ma wątpliwości, że warto pracować, że to obowiązek większości z nas. Nie ma od tego ucieczki. Nie znaczy to jednak, że wyłącznie pracą człowiek żyje, gdyż przecież czas wolny jest przeznaczony dla każdej osoby, a możemy go tak ustalić, ażeby było jak najbardziej pozytywnie.
integracja na imprezach

Pomysłowa rozrywka oparta na kultowych grach typu escape room.

Osoba, aby poprawić swoje humor, wigor czy aby rozjaśnić szarość dnia codziennego poszukuje rozrywki. Najpopularniejszymi grami z których użytkowali mieszkańcy to: kino, sztuka teatralna i wszelkiego typu sporty. Natomiast z czasem tego typu gry mogą się znudzić.
Bukiet ślubny, kompozycja zimowa
Twórca: Weselni Paparazzi
Zainspirowane przez: abcslubu.pl

Znaczenie oprawy muzycznej w czasie wesela, czyli na co się zdecydować, aby jak najlepiej zabawić gości

Wesele to okres kilkumiesięcznych przygotowań, załatwiania wielu spraw no i oczywiście sporych wydatków. Większość młodych par rozpoczyna od rezerwacji jakiejś weselnej sali. Jej wielkość dopasowana być powinna do ilości gości, jakich zechce się zaprosić, jeżeli sala będzie za duża, to w pewnym momencie okaże się, że weselnicy się porozchodzą i ciężko będzie ich zebrać z powrotem. Wiele par młodych wybierając salę kieruje się opiniami znajomych, ale warto samemu także sprawdzić, jak przedstawia się obsługa, dekoracje i co najważniejsze posiłki.
gra planszowa
Twórca: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu

Gry planszowe – z jakiego powodu są dziś interesującą alternatywą na każdą imprezę?

Zaplanowanie faktycznie ciekawej imprezy, podczas której goście będą się dobrze bawili, to wielkie wyzwanie. Współcześnie jednak do dyspozycji ma się wiele atrakcji. Na przykład, zamiast samodzielnie przyrządzać jedzenie, można zamówić katering i wybrać nietypowe potrawy, które przypadną gościom do gustu. Warto chociażby wybrać określoną, niepopularną kuchnię i pozwolić gościom na zapoznanie się z jej potrawami. Dobrze jest zadbać również o gry oraz zabawy, które zintegrują gości. Znakomitym rozwiązaniem są na przykład gry planszowe. Dlaczego?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.