Książki
prezenty
Twórca: Susanne Nilsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Niebanalne pomysły na upominki dla bliskich. W jaki sposób znaleźć elegancki stylowy oraz funkcjonalny upominek?

Wybór ciekawego prezentu dla bliskiej osoby zapewne nie jest łatwym zadaniem. Jeżeli pragniemy, by obdarowana osoba była szczególnie zadowolona z naszego podarunku warto precyzyjnie zastanowić się nad jej upodobaniami. Najlepiej zdecydować się na prezent, który jest tak samo stylowy, jak też funkcjonalny, dzięki czemu bliska nam osoba będzie w stanie cieszyć się nim każdego dnia.
Książki i e-book
Twórca: ActuaLitté
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakiego typu książki najczęściej kupują w księgarniach faceci, a jakie panie w wieku balzakowskim

Myliłby się ten, kto by twierdził, że wraz z rozwojem komputerów książki zostaną zapomniane przez ludzkość. Dowodem na fałsz powyższej hipotezy bywają chociażby tłumy w polskich księgarniach, organizujących sezonowe wyprzedaże. Oczywiście z założenia trzydziestolatkowie i kobiety dysponują innymi gustami i czytają publikacje z różnych regałów. Przyjrzyjmy się z bliska tym damsko-męskim preferencjom czytelniczym.
golf
Twórca: Sobienie Królewskie
Zainspirowane przez: Sobienie Królewskie Golf & Country Club

Sklep do decoupage - czyli, co ma możliwość nam się przydać przy robieniu czegoś od samych podstaw

Czym konkretnie jest decoupage? Jaka rzecz może być używane do jego produkowania? W jakim miejscu można kupić wszystkiego typu artykuły które są potrzebne do tego typu "aktywności"? Jak w ogóle można się nauczyć tego typu formy sztuki? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżo co wydzierganego - felietoniku!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.