Telewizor
telewizja
Twórca: Helgi Halldórsson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Program TV w Internecie

W wielu polskich domach bardzo ważne miejsce w mieszkaniu zajmuje telewizor. To w pewnym sensie nasz członek rodziny, który opowie, co dzieje się na świecie, co słychać na polskim podwórku, ale również pozwoli zrelaksować się po trudnym dniu. Jednak, by korzystanie z TV było naprawdę przyjemne powinniśmy znać rozkład jazdy, czyli program tv. Dzięki programowi jesteśmy w stanie sprawdzić, co jest puszczane na poszczególnych kanałach. Otrzymujemy informacje, w jakich godzinach i dowiadujemy się, o co ogólnie chodzi w fabule większości filmów.
Wrocław nocą
Twórca: M. Wierzbowy
Zainspirowane przez: ZnaneNieznane.pl

Wtyczki elektryczne oraz szeroka gama produktów dla każdego lokalu

Cywilizowany świat jest uzależniony od elektryki. Trudno wyobrazić sobie osiedla bez dostępu do prądu w każdym miejscu. Większość codziennych czynności, bardzo oczywistych dla każdego z nas, byłoby niemożliwe do wykonania.
sprzątanie
Twórca: Sjoerd Lammers street photography
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Porządek w domu – utrzymywania go można się nauczyć

Utrzymanie porządku w mieszkaniu to duża sztuka. Wielu ludzi próbuje się tego nauczyć przez lata, a pomimo to efektów wciąż brakuje. A w końcu bałaganiarstwo jest w naszej kulturze uważane za niezmiernie trudną wadę oraz zwykle bardzo potępiane. Osoby, które nie potrafią utrzymać porządku, są uważane za leniwe, nieodpowiednio zorganizowane, bez zmysłu estetycznego. Przy tak złym podejściu warto zatem jednakże nad sobą odrobinę popracować, żeby nie stykać się już więcej z nieprzychylną krytyką.
telewizor
Twórca: Philips
Zainspirowane przez: Philips

W jaki sposób wybrać dobry telewizor dla siebie czyli krótki przegląd oferowanych dzisiaj urządzeń

Jednym z najczęściej spotykanych urządzeń elektronicznych w naszych domach i mieszkaniach stały się telewizory. W ostatnim czasie bardzo uległy zmianie technologie używane podczas ich produkowania, rolę wielkich, pękatych odbiorników z lampą kineskopową zajęły płaskie, bardzo zgrabne telewizory LED, LCD albo plazmowe. Wszystkie one wyglądają podobnie, lecz dane modele różnią się sporo możliwościami, jakością obrazu i parametrami, a co za tym idzie, również cenami.
samsung
Twórca: Samsung
Zainspirowane przez: Samsung

Samsung to firma, która jest godna uwagi

Samsung to wielce znana firma. Klienci wiedzą, że jeśli zakupią coś sprzedawanego przez Samsunga, praktycznie w każdym przypadku będą bardzo zadowoleni. Wiadomo: Korea Południowa, niegdyś bardzo biedny kraj, szybko się rozrósł. Co ciekawe, niegdyś to północna części Korei była zamożniejsza - podział spowodował, że dzisiaj różnice między Koreami są wielkie. Samsung tworzy wiele, zatem skupmy się wyłącznie na jednej rzeczy: przykładowo omówmy telewizory. To może samsung smart tv ue 32eh5300 jest tym telewizorem, który pod dosłownie wszystkimi względami może zadowolić? Zwłaszcza, iż akurat ten Samsung jest względnie tani, zatem jeśli szukamy niedrogiego telewizora, pewnie powinniśmy być zadowoleni.
Urządzenie podłączone do gniazdka
Twórca: Tristan Schmurr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Nie chcesz wynajmować fachowca? Sprawdź, w jaki sposób podłączyć gniazdko antenowe

Masz do przyłączenia komputerowe gniazdko antenowe, ale nie chcesz wynajmować fachowca? Możesz zrobić to sam, wystarczy, iż pieczołowicie zapoznasz się z instrukcją, a wszystko pójdzie tak jak chciałeś oraz będzie działać, jak trzeba.
małe AGD
Twórca: WhereDidYouBuyThat.com
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co posiadasz w swoim gospodarstwie domowym? Czy narzekasz na niedobór, chciałbyś więcej? Czy raczej jesteś szczęśliwy?

Co każdy z nas powinien mieć w swoim? Na to pytanie nie jest łatwo znaleźć odpowiedź, gdyż każdy posiada inne upodobania i inne wymogi, a także oczekiwania. To, co dla jednego będzie tylko standardem, dla innej stanie się czymś dodatkowym, czymś co nie do końca było zaplanowane. Takie różnice w zakresie stan posiadania możemy zaobserwować na każdym kroku, w każdej kulturze, w każdym miejscu kuli ziemskiej. A jak to wygląda u nas?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.