Produkt
kostium pokojówki
Twórca: Piotr Drabik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Przebieranki coraz popularniejsze nie tylko wśród najmłodszych – czyli trend na stanie się kimś innym nabiera na sile

Obecnie sposobów na pełniejsze wyrażenie siebie i swych preferencji codziennie przybywa. Progresywnie nastawieni odbiorcy szukają oryginalnych sposobów, które zagwarantują im zarówno uczucie spełnienia, będą burzyć konwenanse oraz dostarczać chwile nieskrępowanej zabawy.
technologia
Twórca: Iwan Gabovitch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Rozwój nowych technologii. A co to dla nas oznacza?

Można powiedzieć, że jesteśmy świadkami rewolucji. Na szczęście nie mówimy o rewolucjach, które znamy z historii, a jak wiemy, zazwyczaj były to dramatyczne wydarzenia. Mówimy za to o rewolucji w obszarze technologii. Dzieje się bardzo dużo, co chwila różne firmy oferują coraz bardziej zaawansowane produkty. Prześcigają się już nie tylko w planach i zapowiedziach, lecz też w udanych inicjatywach. Jeśli tak to będzie szło dalej można się spodziewać, że już za 20 lat będziemy świadkami czegoś naprawdę rewolucyjnego w całej swojej skali – stworzenia sztucznej inteligencji... Aktualnie jednakże proponowałbym wrócić jednakże do teraźniejszości (do sztucznej inteligencji powrócimy pod koniec artykułu), bo również jest niesamowicie ciekawa.
zakupy przez internet
Twórca: iStock
Zainspirowane przez: iStock

Dlaczego dobrze jest robić zakupy w internecie? Jakie mamy zalety w ten sposób dokonywanych zakupów?

Niektórzy czasem się pytają, czy opłaca się robić zakupy w sieci? Już dzisiaj nie ma sensu chyba nikogo do tego przekonywać, lecz pewnie można się dziwić, gdyż istnieją ludzie, jacy tego nie preferują. I nie chodzi o osoby, które są w podeszłym wieku i nigdy nie miały do czynienia z komputerem, bardziej chodzi o ludzi w wieku średnim, jacy mają dostęp do internetu, lecz jednak wolą robienie zakupów tradycyjne. W jaki sposób możemy przekonać te osoby, iż zakupy w sieci są bezpieczne, wygodne i zdecydowanie bardziej oszczędne czasowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.