Nie samą muzyką człowiek żyje
kredki bambino
Twórca: Artur Nowacki
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Proste i kreatywne zabawki dla dzieci - co warto zakupić, aby rozwijać fantazję potomka?

Fantazja to najistotniejszy element, jaki maluch jest w stanie wykształcić sobie od najmłodszych lat. Dzięki wielu zabawkom dzieci umieją przenosić się w świat kompletnie inny od tego, w jakim są.
smartfon
Twórca: Mig Gilbert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Na czym polega iluzja? Czy można w Polsce wynająć profesjonalnego iluzjonistę?

Iluzja zaliczana jest do estradowej sztuki, a jej środki wyrazu artystycznego tworzone są na podstawie umiejętności tworzenia zjawisk pozornie sprzecznych z prawami fizyki. Możliwe jest to dzięki użyciu różnych sposobów żeby odwrócić uwagę widzów od właściwych działań artysty.
trip hop
Twórca: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Szukasz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Dowiedz się co proponuje firma Patron Service - sporo w tym temacie.

Patron Service działa na rynku od 1990 roku jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają należytych starań, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Co zapewnia firma Patron Service?
integracja na imprezach

Pomysłowa rozrywka oparta na kultowych grach typu escape room.

Osoba, aby poprawić swoje humor, wigor czy aby rozjaśnić szarość dnia codziennego poszukuje rozrywki. Najpopularniejszymi grami z których użytkowali mieszkańcy to: kino, sztuka teatralna i wszelkiego typu sporty. Natomiast z czasem tego typu gry mogą się znudzić.
film

Czym jest przegladarka, jakie istnieją jej typy i do jakiego celu w zasadzie służy?

Mieszkamy w czasach, gdy Internet jest dla nas o wiele w większym stopniu potrzebny niż - dla przykładu - telewizor. Interaktywne medium, którym jest Internet zezwala nam na bardzo szybki dostęp do prawie każdej niezbędnej nam w tej chwili informacji.
sala kinowa
Twórca: BRITOP Lighting
Zainspirowane przez: BRITOP Lighting

Gry w klimacie fantasy mają się dobrze

Kiedy ludzie kina biorą się za pomoc w tworzeniu gry komputerowej możemy być pewni, że wyjdzie z tego smaczny kąsek. Dokładnie tak było, kiedy została wydana pierwsza część gry dragon age. Ta gra była zaskoczeniem dla wszystkich, nawet tych bardzo obcykanych, w świecie gier, ludzi. Świat pełen fantastycznych stworów i my, należący do bractwa Szarych Strażników, którzy mają walczyć ze złem, czyli demonem Plagi. Oczywiście nie każdego zaciekawi tego rodzaju gra, ale fani fantasy na pewno będą usatysfakcjonowani, szczególnie, że każda następna seria została wzbogacona o bardzo wiele świetnych rozwiązań.
różaniec
Twórca: Pacopus
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jakim sposobem trzeba dobrze odmawiać różaniec - wskazówki i rady

Jak powinno się odmawiać różaniec? Na pewno pożądane byłoby poznać odpowiedź na to istotne pytanie, w związku z tym w tym artykule udzielimy przydatnych rad oraz porad powiązanych z odmawianiem różańca.
stroje superbohaterów
Twórca: george ruiz
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Inspiracje karnawałowe

Rozpoczął się okres zabaw karnawałowych w przedszkolach, a nawet w żłobkach. Bale przebierańców sprawiają niemało radości najmłodszym, i zarazem nieco zachodu ich rodzicielom, których rolą będzie uszycie, czy też wyszukanie wymyślonego przez ich potomka przebrania.
kamera
Twórca: Miquel Angel Pintanel Bassets
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najlepiej na ich wyobraźnię

Firmy zajmujące się reklamą od dawna zdają sobie sprawę z tego, że aby przyciągnąć zainteresowanie potencjalnego kupującego, należy przykuć jego wzrok. Tym zmysłem w głównej mierze poznajemy świat. Większość z nas to wzrokowcy. Wobec tego współczesny marketing tak aktywnie posługuje się filmikami.
Przykładowa gra online
Zainspirowane przez: gry-online.pl

Skąd bierze się fenomen gier online?

W świecie gier komputerowych ostatnie lata upływają na wzroście gier dostępnych dzięki przeglądarkom. Mamy tutaj dwie możliwości wejścia w świat wirtualny - przez serwis z grą albo też po pobraniu instalatora gry na własny dysk. Drugi z wariantów gwarantuje więcej wyborów, gierkowych „fajerwerków”, a tym samym ulubionej przygody z grą.
1 2 3 4 5 6 7 8
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.