Nie samą muzyką człowiek żyje
Bieszczady
Twórca: Przemyslaw Kozuch
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Oferty hotelowe w Bieszczadach, zaplecze hotelowe

Po długiej absencji w miejscu zamieszkania związanej z obowiązkami uczelnianymi lub zawodowymi, większość z nas myśli jedynie o ciepłej kolacji, gorącym prysznicu i komfortowym łóżku. Z czasem jednak zaczyna odczuwać swego typu niedosyt, brak pewnej oczywistej rzeczy. Jest nią potrzeba ruchu. Jedni ludzie wybierają spokojny styl życia i nawet nie myślą o wysiłku fizycznym spokrewnionym z aspektem sportowym, który przecież zamiast regenerować utracone siły, „wysysa” resztki, które jeszcze w nich pozostały po całym ciężkim dniu pracy. Inni – których, co przykre, jest zdecydowanie mniej – sięgają po alternatywne rozwiązanie.
domki
Twórca: richard olvera
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Spróbuj planować sobie wolny czas. Przekonasz się jak wiele Ci to da. Zrób sobie przerwę, żebyś mógł działać na pełnych obrotach

Poszukujesz miejsca, w którym masz okazję naprawdę odetchnąć? Dosyć już masz normalnej bieganiny, stresu i niepewności? Marzysz o tym, żeby trochę odetchnąć od tego zgiełku, co codziennie masz okazję przeżyć?
domek
Twórca: Eric Lamoureux
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Gdzie udać się na letni wypoczynek? Mazury są miejscem doskonałym!

Letnia oferta wypoczynku nad wodą jest szeroka. Wybierać możemy między odpoczynkiem nad naszym pięknym morzem lub nad położonymi na Mazurach jeziorami. Na co się zdecydować?
Morze, mewa
Twórca: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu

Darłówko - doskonały propozycja na odpoczynek 2014|Wakacje w Darłówku

Darłówko to nadmorska, turystyczna dzielnica miejscowości Darłowo. Usytuowana jest u ujścia do Bałtyku rzeki Wieprzy, która przedziela ją na dwie części – Zachodnią i Wschodnią. Przemieszczanie się pomiędzy dwoma częściami dzielnicy usprawnia most zwodzony wybudowany w latach 80. XX, który jest wyłączony dla ruchu kołowego. Obiekt ten, jest jedynym tego typu zabytkiem w kraju.
Kaszuby
Twórca: glencharnoch
Zainspirowane przez: www.flickr.com

Atrakcyjne cenowo noclegi w ślicznej i ciekawej Kościerzynie

Kościerzyna to piękne, tajemnicze miasteczko położone na Kaszubach, jakie każdego roku ciągnie wielu turystów. Miasto to oferuje multum atrakcji, znajdują się tam rozmaite zabytki warte zobaczenia, takie jak na przykład Kościół Świętej Trójcy, Muzeum Kolejnictwa albo budynek minionego Browaru ze starym zabytkowym kominem, jaki z pewnością wskazane jest zobaczyć.
krajobraz Kaszub
Twórca: Szymon Nitka
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Domki letniskowe na Kaszubach - czego stricte i za jaką cenę zdołamy się spodziewać?

Kaszuby leżą na zachód od Zatoki Gdańskiej aż po rzeczkę Łebę. W tym pasie scala się wspaniałość natury z wykwintem folkloru, intensywną, odradzającą się tradycją i cywilizacją, z językiem bieżącym w szkołach i kościołach, z kultywowanymi obyczajami, sztuką ludową, kuchnią kaszubską - które kroczą z pokolenia na pokolenie. Obecna jest tu także mieszanka narodowościowa.
Zakopane zimą
Twórca: Greger Ravik
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Wczasy w Zakopanem, jako gwarancja dobrego, niepowtarzalnego i wartościowego relaksu

Krościenko to miasto, gdzie każdy podróżny znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki zabytkowym budynkom i imprezom kulturalnym można poznać historie miasta, zwyczaje góralskie i gwarę. Wielorakie restauracje i karczmy góralskie umożliwiają spróbowanie miejscowych specjałów.
Zdrowo w wakacje
Twórca: ClearSense
Zainspirowane przez: ClearSense

Jakie miejsca w ojczyźnie warto odwiedzić w czasie urlopu i jaki nocleg wybrać, gdy w podróż wyrusza paruosobowa familia

Kto pracuje posiadanymi kwalifikacjami bądź dopiero szuka pierwszej pracy musi o wakacjach pomyśleć odpowiednio wcześniej. Sytuacja jeszcze dodatkowo się gmatwa, jeśli w lipcu ma wyjechać duża rodzina. Nawet jeżeli wycieczka ma trwać ledwie tydzień, to ustalenie odpowiadającego wszystkim terminu nierzadko graniczy z cudem.
zima
Twórca: Bazar del Bizzarro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kulig to sprawdzony przepis na udaną zabawę w zimie

Gdyby zrobić uliczną sondę i zadać pytanie, jaką porę roku najbardziej preferujemy, zapewne największa ilość odpowiedzi „za” padłoby na okres letni. Nie ma w tym nic zaskakującego, przecież w taką porę jesteśmy w stanie robić dosłownie wszystko, nie dość, iż nie musimy się specjalnie ubierać (choć wiele kobiet byłaby innego zdania), to jeszcze dodatkowe profity, jak piknik na łonie natury, spacer czy kąpiel w jeziorze, są bezproblemowo osiągalne. Tak to jest z ciepłym okresem, dlatego wiosna mogłaby w przeprowadzonej sondzie być tuż za latem. A co z pozostałymi porami roku? Wielu z nas lubi zimę, a jesień jedynie, kiedy prezentuje się, jak „nasza polska złota jesień”.
Model mózgu
Twórca: Lwp Kommunikáció
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak najlepiej planować imprezę integracyjną? W którym miejscu będzie to najciekawsze?

Nie ma wątpliwości, że warto pracować, że to obowiązek większości z nas. Nie ma od tego ucieczki. Nie znaczy to jednak, że wyłącznie pracą człowiek żyje, gdyż przecież czas wolny jest przeznaczony dla każdej osoby, a możemy go tak ustalić, ażeby było jak najbardziej pozytywnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.