Nasz sprzęt muzyczny
Utylizacja sprzętu elektronicznego
Twórca: Craig Dietrich
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Co zrobić ze zużytym urządzeniem elektrycznym czy elektronicznym

Na świecie, oraz w naszym kraju z roku na rok kupuje się coraz więcej urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Szybki postęp technologiczny powoduje to, iż urządzenia coraz szybciej stają się przestarzałe. Laptopy, tablety i telefony po 2-3 sezonach wymieniamy na nowsze, mocniejsze i bardziej wydajne. Podobnie jest w przypadku małego i dużego AGD. Urządzenia zwykle psują się tuż po okresie gwarancji. Naprawa pralki czy lodówki może okazać się zbyt droga i nierzadko najlepiej jest po prostu zakupić nowy sprzęt. Ale co zrobić ze starym urządzeniem? Przecież nie można wyrzucić go do zwykłego kosza.
Zasilacz impulsowy firmy Mean Welll

Teraz już nikt nie wyobraża sobie tego, żeby powróciły czasy, kiedy prąd elektryczny nie był jeszcze w powszechnym użyciu

Prąd elektryczny pozostaje pewną podstawą życia w nowoczesnym świecie. W końcu mnóstwo urządzeń funkcjonuje dzięki energii elektrycznej, a nawet kilkuminutowa przerwa w jej dostawie jest w stanie wywołać wzburzenie wśród niemalże wszystkich obywateli. I jeżeli można wyimaginować sobie nieprzyjemne sytuacje, w których uszkodzona elektronika daje się we znaki, to nikt nie pragnąłby tego, żeby prąd elektryczny raz na zawsze zniknął z naszego życia.
Gdańsk
Twórca: grego1402
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Kupowanie w Gdańsku - jakie pamiątki powinno się przywieźć z Gdańska?

Wybierając się na weekend do Gdańska na pewno prócz zwiedzania okolicznych zabytków i korzystania z licznych atrakcji ochoczo idziemy także na zakupy, albowiem jeżeli chodzi o zaplecze handlowe to miasto to posiada istotnie multum do zaoferowania.
mp4
Twórca: Sweex
Zainspirowane przez: Sweex

Masz w planach zakupić odtwarzacz multimedialny? Sprawdź, jak wybrać najlepszy

Odtwarzacze multimedialne są współcześnie nieodzownym elementem każdego kina domowego. Jeżeli uwielbiasz oglądać filmy bądź seriale, siąść komfortowo w fotelu i rozkoszować doskonałym obrazem, powinieneś więc poznać wskazówki, na co zwrócić uwagę, by zakup nie był rozczarowaniem.
Nawierzchnia wykonana z kostki brukowej Promenada® Pastelowa harmonia.
Twórca: Bruk-Bet®
Zainspirowane przez: Bruk-Bet®

Porządnie opracowane i wykonane instalacje odgromowe

Wyładowania atmosferyczne wyzwalają energię o olbrzymiej sile. Bardziej narażone na uderzenie pioruna są obiekty wysokie i usytuowane na pagórkach.


Porządnie opracowane i wykonane instalacje odgromowe

Instalacja odgromowa przyjmuje na siebie siłę wyładowania atmosferycznego i bez ryzyka odprowadzić ją do ziemi.
telebim reklama
Zainspirowane przez: www.medas-media.com.pl

Nadzwyczaj banalna a zarazem skuteczna możliwość przekazu wiadomości przy pomocy telebimów.

Bardzo nowoczesne i interesujące spoty reklamowe w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie zobaczyć nie tylko w tv. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również krótkie scenki reklamowe były specjalizacją tylko TV. Naturalnie te przenoszące informację wizyjną. Bo przecież takowe reklamy są także nadawane w radiostacjach falowych. Jednak razem z bardzo szybkim wzrostem inżynierii a głównie elektroniki owy stan się zmienił.
sprzęt rtv
Twórca: Philips
Zainspirowane przez: Philips

Teraz sprzęt RTV jest jednym z ważniejszych części aranżacji każdego mieszkania

Porównajmy sprzęt RTV zanim go zakupimy. Elektronika ciągle się przemienia oraz co chwilę pojawia się coś kolejnego. Przez to zanim zdecydujemy się na dany sprzęt RTV trzeba się zastanowić, czy pragniemy używać ze starszego modelu, który jest już troszkę tańszy, czy jednak chcemy wydać troszkę więcej oszczędności i kupić najnowszy model.
Antena satelitarna
Twórca: Richard Elzey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

TV cyfrowa i anteny satelitarne

Chcąc dowiedzieć się nieco o otaczającym nas świecie, poznać nowe wiadomości czy zaznać trochę rozrywki, dysponujemy telewizją, radiem i gazetami. Dostawcy usług sieciowych zacierają jednak ręce, gdyż dostrzegają potencjał i niemałe zaciekawienie odbiorców.
opakowanie telewizora plazmowego
Twórca: Mike Mozart
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com

Jak kupić najbardziej odpowiedni telewizor czyli krótki opis dostępnych obecnie w sklepach technologii i urządzeń.

Telewizory to jedno z najczęściej spotykanych urządzeń elektronicznych w naszych domach. Jeszcze niedawno w salonach dumnie stały ogromne telewizory kineskopowe, jednak postęp technologiczny spowodował, że całkowicie zastąpione one zostały przez nowsze urządzenia. Cechą charakterystyczną obecnych telewizorów jest to, że są one płaskie, przez co bez problemów można się je postawić na niedużej szafce czy powiesić na ścianie. Znacznie również się zmieniły technologie, kineskopy ze szkła zostały zastąpione nowoczesnymi matrycami, które dają dużo lepszą jakość obrazu.
telewizor
Twórca: Philips
Zainspirowane przez: Philips

W jaki sposób wybrać dobry telewizor dla siebie czyli krótki przegląd oferowanych dzisiaj urządzeń

Jednym z częściej spotykanych elektronicznych urządzeń w naszych domach i mieszkaniach są telewizory. W ostatnich latach znacznie zmieniły się technologie używane przy ich produkcji, miejsce wielkich, pękatych modeli z kineskopową lampą zajęły zgrabne, płaskie telewizory LED, LCD albo plazmowe. Praktycznie wszystkie one wyglądają podobnie, lecz dane modele mogą się różnić sporo funkcjonalością, obrazem i parametrami, a co będzie się z tym wiązać, także cenami.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.