Niedawno miałam okazję zapoznać się z niezbyt popularną firmą Russell Hobbs. Zajmuje się ona sprzedażą drobnych sprzętów AGD. Do produktów tej firmy przekonała mnie koleżanka i szczerze mówiąc nie żałuję.

Nie od dziś wiadomo, że w kuchni najchętniej się rozmawia. U nas także tak jest. Mimo że włożyliśmy z mężem dużo energii w urządzenie wygodnego i jasnego salonu, często podejmujemy naszych gości w kuchni. Zwłaszcza, kiedy są to członkowie naszej rodziny lub przyjaciele.


Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Twórca: Bugatti
Zainspirowane przez: www.SmakProstoty.pl
Będąc kobietą zwracam szczególną uwagę, na to by nasza kuchnia była nie tylko ładna, ale także funkcjonalna. Dlatego, kiedy zepsuł nam się czajnik elektryczny nie chciałam kupować kolejnego w zwykłym supermarkecie. Zależało mi na jakości. Koleżanka zaproponowała mi wtedy Russell Hobbs. Nazwa firmy niewiele mi mówiła. Wydawało mi się, że bezpieczniej skorzystać z oferty jakiegoś doświadczonego i bardziej popularnego producenta.

Zdecydowałam się jednak znaleźć więcej informacji na ten temat w sieci. Dowiedziałam się, że jest to angielska firma, która istnieje od 1952r. Niewątpliwie posiada zatem duże doświadczenie w produkcji i dystrybucji urządzeń AGD. Gdy jednak zorientowałam się, że w 1955r. Russell Hobbs stworzyła czajnik elektryczny, który był wtedy na rynku całkowitą nowością, zdecydowałam się zaryzykować. Produkty znanych producentów - czytaj więcej.

Wybrałam czajnik Precision Control, z opcją kontrolowania temperatury wody podczas gotowania. Jestem oczarowana tą funkcją. Jestem w stanie odpowiednio zaparzyć mężowi jego ulubioną zieloną herbatę. Po prostu wyłączam czajnik w chwili, gdy na wyświetlaczu LCD zobaczę wartość 60-85 stopni. Czajnik sprawdza się także w momencie parzenia herbaty rooibos, gorącej czekolady, kawy lub cappuccino. Warto pamiętać, że takie urządzenie znakomicie nadaje się również w kuchniach, w których są nieduże blaty.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej detali na opisywany w tym miejscu temat, to użyj informacji (www.stylowy-mebel.pl/) zaprezentowanych w podobnym wpisie.

Zapraszamy na naszą stronę: czajnik elektryczny


czajnik elektryczny
Twórca: Bugatti
Zainspirowane przez: Bugatti
W naszej kuchni czajnik postawiliśmy w rogu, przy ścianie i, ze względu na optymalny kształt, nie zbiera na blacie zbyt dużo miejsca. Wręcz przeciwnie, a w dodatku dobrze się prezentuje. W przypadku gotowania, blaty pełnią ważną funkcję, a więc nie ma sensu stawiać na nich zbyt dużo sprzętów. Część powierzchni trzeba jednak zawsze wygospodarować na zlewozmywak. I tu niespodzianka! Otóż, po trafionym zakupie czajnika, zdecydowaliśmy się wymienić również kran. Nasza bateria kuchenna od jakiegoś czasu nadawała się wymiany. Nowa bateria kuchenna wykonana jest przede wszystkim z nierdzewnej stali, a dodatkowo wyposażana jest w przedłużaną rączkę. Dla mnie to spore ułatwienie. Przyjaciele coraz częściej podpatrują nasze różne nietypowe rozwiązania. Teraz jeszcze chętniej zapraszamy gości na kawę do… kuchni.
2022/05/27, 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.