Organizowanie konkursów i loterii fantowych. Co trzeba do tego przygotować?

Od jakiegoś czasu organizacja loterii promocyjnych jest bardzo modne i jest najczęściej używanym środkiem w działaniach reklamowych towarów, a nawet usług.
Tego typu działania opierają się na atrakcyjnej wizerunkowo relacji firma – uczestnik. Muszą ekspresowo rozpropagować jakiś produkt, wzmocnić działania wprowadzające go na krajowy rynek albo odświeżyć wizerunek. Loterii jest dużo, tak jak i dużo jest możliwości dotarcia do prawdopodobnie chcącego wziąć w nich udział człowieka.

Inni czytali też

W jaki sposób właściwie wybieramy lampy w zależności od rodzaju domowego pomieszczenia

jadalnia
Twórca: andTradition
Zainspirowane przez: Stereodesign.pl
We współczesnych czasach oświetlenie bywa montowane nie tylko z powodów czysto utylitarnych. Stylowa lampa bywa niezastąpionym elementem wystroju wnętrz. Żeby jednak ona mogła spełniać wszystkie swoje role, musi być odpowiednio dobrana do stylu, w jakim urządzono konkretny pokój. Biznesmeni, którzy całe tygodnie spędzają w pracy nie będą przywiązywać szczególnej wagi do prezencji lamp - istotne, aby w nocy było jasno. Natomiast malarze zaprojektują dla siebie niezwykły układ oświetlenia.


baza danych
Twórca: Robbes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Osoby chętne do brania udziału w różnych loteriach z nagrodami, zwykle zostawiają swoje wrażliwe dane typu adres e-mail, telefon, datę urodzenia albo nawet to, czym się interesują, żeby otrzymywać na przykład newsletter z newsami. Dane uzyskiwane są w myśl wysyłania spersonalizowanego mailingu.

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś interesującego, to nasza strona może dopomóc Ci w tym. Na takiej stronie odnajdziesz jedynie konkretne fakty.

Całkiem dużo przedsiębiorstw decyduje się na zakup bazy danych z takimi informacjami, aby zasypywać klientów rozmaitymi wiadomościami. Osoby aktywne, wykorzystujące natychmiastowy dostęp do sieci przez smartfon, często zaglądają na strony, gromadzące dane o bieżących konkursach albo startują w akcjach na różnych portalach. W ten sposób również rozpowszechniają swoje dane osobowe i teleadresowe. Zakup bazy danych utworzonej w ten sposób jest zgodny z prawem.


Konkursy z wirtualną wygraną (wejściówka do kina po pokazaniu ekranu smartfona) albo konkursy „samoobsługowe” (gratisowy lód po wymianie patyczka) są prostsze do zorganizowania, bo organizatorowi odpada pakowanie przesyłek - sprawdź naszą ofertę. Natomiast jeśli do wygrania jest laptop lub kawiarka, trzeba wyznaczyć odpowiedzialne osoby do zajęć takich jak zweryfikowanie poprawności zgłoszenia, wprowadzenie uczestnika do bazy, powiadomienie uczestników o wygranej i upominkach specjalnych, zaadresowanie i pakowanie przesyłek, a na końcu zamówienie kuriera.

O modnych zabawach jest zawsze głośno – czy to w radiu, telewizji czy w internecie. Jeśli decydujemy się na wzięcie udziału w nich, zadbajmy o to, by nasze dane były bezpieczne i nie wyrażajmy zgody na wysyłkę ofert elektronicznych i udostępnianie ich w celach marketingowych.
2019/05/19, 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.