Organizowanie konkursów i loterii fantowych. Co trzeba do tego przygotować?

Od jakiegoś czasu organizacja loterii promocyjnych jest bardzo modne i jest najczęściej używanym środkiem w działaniach reklamowych towarów, a nawet usług.
Tego typu działania opierają się na atrakcyjnej wizerunkowo relacji firma – uczestnik. Muszą ekspresowo rozpropagować jakiś produkt, wzmocnić działania wprowadzające go na krajowy rynek albo odświeżyć wizerunek. Loterii jest dużo, tak jak i dużo jest możliwości dotarcia do prawdopodobnie chcącego wziąć w nich udział człowieka.

baza danych
Twórca: Robbes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Osoby chętne do brania udziału w różnych loteriach z nagrodami, zwykle zostawiają swoje wrażliwe dane typu adres e-mail, telefon, datę urodzenia albo nawet to, czym się interesują, żeby otrzymywać na przykład newsletter z newsami. Dane uzyskiwane są w myśl wysyłania spersonalizowanego mailingu.

Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś interesującego, to nasza strona może dopomóc Ci w tym. Na takiej stronie odnajdziesz jedynie konkretne fakty.

Całkiem dużo przedsiębiorstw decyduje się na zakup bazy danych z takimi informacjami, aby zasypywać klientów rozmaitymi wiadomościami. Osoby aktywne, wykorzystujące natychmiastowy dostęp do sieci przez smartfon, często zaglądają na strony, gromadzące dane o bieżących konkursach albo startują w akcjach na różnych portalach. W ten sposób również rozpowszechniają swoje dane osobowe i teleadresowe. Zakup bazy danych utworzonej w ten sposób jest zgodny z prawem.


Inni czytali też

Przy tych grach czas spędzisz rzeczywiście interesująco, więc zakup je dla siebie już dziś

regały z książkami w księgarni
Twórca: brewbooks
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzisiaj na regałach sklepów można dostrzec niezwykle ciekawe oraz zróżnicowane gry, które dają pewność, że każdy dopasuje fajną rozrywkę dla siebie. Gry można dopasować pod kątem upodobań,zainteresowań lub grupy wiekowej uczestników zabawy, a asortyment wygląda naprawdę imponująco.


Sposób na udany wieczór z rodziną lub przyjaciółmi


Konkursy z wirtualną wygraną (wejściówka do kina po pokazaniu ekranu smartfona) albo konkursy „samoobsługowe” (gratisowy lód po wymianie patyczka) są prostsze do zorganizowania, bo organizatorowi odpada pakowanie przesyłek - sprawdź naszą ofertę. Natomiast jeśli do wygrania jest laptop laptopy do grania lub kawiarka, trzeba wyznaczyć odpowiedzialne osoby do zajęć takich jak zweryfikowanie poprawności zgłoszenia, wprowadzenie uczestnika do bazy, powiadomienie uczestników o wygranej i upominkach specjalnych, zaadresowanie i pakowanie przesyłek, a na końcu zamówienie kuriera.

O modnych zabawach jest zawsze głośno – czy to w radiu, telewizji czy w internecie. Jeśli decydujemy się na wzięcie udziału w nich, zadbajmy o to, by nasze dane były bezpieczne i nie wyrażajmy zgody na wysyłkę ofert elektronicznych i udostępnianie ich w celach marketingowych.
2019/11/06, 07:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.