W jakie nowości możemy zagrać w najbliższym roku? Szybki ranking ciekawych gier na Xbox

Ciekawostki i nowinki w elektronice oraz grach
Względnie w ostatnim czasie na bazar elektroniczny został wypuszczony naczelny zestaw umożliwiający wprowadzenie do złudnej rzeczywistości. Konstruuje się on ze słuchawek oraz specjalnej nakładki na oczy, która wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej oraz rejestruje miejsce głowy.

To naturalnie dzięki tej technologii jesteśmy w stanie zyskać złudzenie, że sami odnajdujemy się w świecie gry, co przede wszystkim dotkliwe jest w sprawie realizmu odczuć takich jak strach lub osaczenie. Niestety nie jest osiągalnych nazbyt wiele gier kompatybilnych z tym wynalazkiem. Można wyłącznie sobie wyobrażać, co może wyniknąć z połączenia tego urządzenia oraz technologii wykrywającej ruch. Zapewne osiągnięcie pełnego wrażenia wirtualnej rzeczywistości jest bliżej, niż uważamy.

iPhone
Twórca: Esther Vargas
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Osoby interesujące się nowinami w zakresie gier komputerowych mogły już dowiedzieć się o planach przeniesienia co niektórych dawnych hitów sprzed lat na innowacyjne silniki, i polepszeniu ich oprawy audiowizualnej. Część fanów jest sceptycznie nastawiona, jednak osobiście uważam, że jest to wyśmienity pomysł i życzę mu powodzenia, gdyż możliwość przypomnienia sobie imponujących tytułów wraz z całkowitą przyjemnością rozgrywki na dzisiejszym sprzęcie to wybitnie pociągająca propozycja. Już dziś mamy do czynienia z grami RPG zrealizowanymi w zamyśle, by przypominać swoją mechaniką anachroniczne produkcje, jednak nie są ich bezpośrednimi przeróbkami, albowiem wprowadzają zarówno własne, odkrywcze wyraźnie rozwiązania, jak oraz prezentują zaskakującą i interesującą fabułę, aby zachęcić odbiorców do głębszego zaznajomienia się z serią. Ale czy aby wyłącznie w grach komputerowych rzeczywistość może być tak wspaniała? Nie! Przekonaj się sam - zobacz stronę

Nowe technologie
Twórca: mastermindsro
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zaskoczeniem natomiast nie jest, że kiczowate, bezsensowne, nie nadające się do niczego, przeceniane na każdym kroku, skazane na klęskę w dniu powstania, japońskie konsole oraz firmy są na skraju upadku i to wyłącznie sprawa czasu aż ta obraza dla dowolnej elektroniki zacznie stanowić tylko przeszłość oraz przestanie gorszyć własnym istnieniem ten ładny świat - nowy Windows 9 za darmo dla posiadaczy starszych wersji?. To samo tyczy się wszelakich podrobionych towarów rodem z Chin, które wyniszczają ekonomię całego świata i trzeba je spalić w oczyszczającym ogniu.

 
2019/04/06, 04:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.