Karta przetrwania pomocna w każdej sytuacji.

Wszyscy lubimy zaczerpnąć odrobiny odpoczynku na łonie przyrody. Niezależnie od tego czy jedziemy na niedaleką wycieczkę do parku,decydujemy się na dłuższą wycieczkę nad jezioro czy długo wyczekiwane wakacje, zwykle wyjazd poprzedzają dokładne przygotowania. Zależnie tego jak długi wyjazd organizujemy, przygotowania te wymagają różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Twórca: Wallet Ninja
Zainspirowane przez: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, żeby uchronić się przed bezsilnością wynikającą z nie zabrania sprzętu koniecznego do zażegnania nagłego problemu? Niemałą popularnością cieszy się mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości są w stanie uratować sporą część niespodziewanych sytuacji wymagających specjalistycznych narzędzi. Niestety przeważnie są bardzo kosztowne, a poza tym zajmują dużo miejsca.

Inni czytali też

Jak zredukować temperaturę w biurowcach w upalne dni?

klimatyzacja
Twórca: Klimatop
Zainspirowane przez: www.klimatop.pl
Duża część z nas bardzo dobrze wie, że pełnienie obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia jest koniecznym elementem naszej powszedniości. Posiadanie przez nas pracy pozwala generować nam dochód, co naturalnie związane jest zaspokajaniem naszych podstawowych potrzeb.


Nie jest to problem w przypadku przemieszczania się pakownym autem, jednak w sytuacji, w której decydujemy się odbyć pieszą przeprawę bez większych bagaży,lub wybieramy się na przeprawę rowerem, niemożemy sobie pozwolić na dodatkowe przedmioty i zużywanie miejsca potrzebnego na produkty pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nieplanowanymi wypadkami losowymi bez konieczności zabierania na plecach wielkiej ilościróżnorakich urządzeń?
Fantastycznym narzędziem jest karta przetrwania ( ). Stalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim miniaturowym rozmiarom pomieści się w każdym portfelu. Niepozorny stalowy przedmiot pomoże w wielu nagłych sytuacjach, na którenie byliśmy gotowi.

Należy trzymać ją zawsze pod ręką, ponieważ zastępuje aż 10 innych przedmiotów. Karta przezycia może być użyta na przykład jako śrubokręt, otwieracz do butelek albo kątomierz. Ponadto jest wyposażona w dziurkę do przymocowania smyczki lub kółka z kluczami, przez co jesteś w stanie mieć ją zawsze pod ręką.

kontakt
2019/04/28, 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.