Nie warto zawsze wyrzucać zepsutego sprzętu AGD i RTV, trzeba pomyśleć które części zamienne uda nam się dokupić, aby urządzenie znów zaczęło działać

Aktualnie sprzęt elektroniczny oraz AGD jest robiony tak, by po kilku latach się zużył. Tak właśnie funkcjonuje w tym momencie system gospodarczy, nie opłaca się wyrabiać solidnych jakościowo sprzętów, albowiem one wcale by się nie niszczyły i nabywca nie powracałby do marketu po zakup kolejnego.
grzałka do kuchenek
Twórca: Ego Public Relations
Zainspirowane przez: Ego Public Relations
Dobrze jest pomyśleć czy nie ma lepszego rozwiązania, żeby nie inwestować co kilka lat w przedmioty pod względem jakich będziemy mieli pełne przekonanie, iż się zniszczą. Jednym z rozwiązań jest oczywiście kupowanie towarów z najwyższej półki, gdzie zapłata nieraz nawet dwukrotnie przewyższa inne artykuły z branży. Na nieszczęście i w tym wypadku nie będziemy mieli pewności, że sprzęt nam się nie zniszczy, a gwarancja po 2 latach się skończy.


Inni czytali też

Pochwała majsterkowicza

domowe AGD
Twórca: Goedeker's
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mimo że jesteśmy ludźmi uzależnionymi od jednorazowych przedmiotów gdy coś się popsuje w pierwszym odruchu poszukujemy nowego modelu, bardziej niezawodnego jak też często tańszego niż dotąd posiadane urządzenie. Prawie nikt nie próbuje reperować telefonów. Praktycznie zniknęły warsztaty naprawiające drobny sprzęt gospodarstwa domowego takie jak żelazko czy lokówka. Niestety, działa tu ekonomia - nie ma zwyczajnie popytu na takie usługi.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.