Rozmaite formy zabawy – jak spędzić czas wolny

Nie posiadasz pomysłu jak spędzić swój wolny wieczór? Szukasz ciekawego sposobu, by jakoś wypełnić czas? Jeżeli na zapytania odpowiadasz ‘tak’, idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealny pomysł!


Na pewno każdy z nas wie co to są gry planszowe, ba większa część z nas z pewnością grywała w nie kiedy była dziećmi – dla tych, którzy je uwielbiają mamy świetną wiadomość – gry planszowe znów powracają do mody i stają się coraz bardziej popularne.
góry - landszaft
Twórca: faxepl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Dziś na rynku można spotkać niezwykle szeroką ofertę tego typu gier – nie tylko tych dedykowanym najmłodszym, również dorośli znajdą coś dla siebie.

Czy poruszana w tym artykule kwestia nie przykuła Twej uwagi? Jeżeli tak, to dodatkowo kliknij ten odsyłacz - szczerze zalecamy tę ofertę (http://sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet-leszno/).

Gry planszowe są genialną metodą na spotkanie ze znajomymi – uwaga, naprawdę są mocno wciągające – jeśli zaczniesz grać, nie będziesz mógł powiedzieć sobie stop.


Wspominając o grach planszowych, należałoby powiedzieć o tych, które należą do tych najbardziej znanych. Pierwszą grą, która znika z półek w zatrważającym tempie jest Dixit. Jest to bardzo łatwa gra, lecz nie nudna, wręcz przeciwnie, mocno stymuluje naszą wyobraźnię. Gra składa się z ilustrowanych kart – warto podkreślić, iż karty te są naprawdę bajeczne. Całą grę prowadzi jedna osoba – spoglądając na swoją kartę wymyśla dany tytuł, a reszta grupy wybiera karty, które do tego tytułu będą pasowały. Brzmi świetnie, prawda?


led zeppelin
Twórca: Paul Hudson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Kolejna genialna gra to dobble – tutaj bardzo podobnie jak w Dixit mamy do czynienia z kartami – co ciekawe, w grze tej istnieje aż pięć możliwości. Ta z najprostszych polega na tym, że kładzie się na środku wybraną karte z symbolami – każdy z graczy szuka takich samych symboli u siebie i kładzie swą kartę na środek. Ten kto w najszybszym tempie pozbędzie się kart, jest zwycięzcą.


Następną propozycją są pędzące żółwie – jak mówi sama nazwa, planszówka polega na wyścigu żółwi, które biegną do upragnionej sałaty.
Gra dedykowana jest dzieciom, jednak sprawi zabawę także wielu osobom. Należy także zaznaczyć, iż gra została doceniona przez graczy i zdobyła kilka znaczących nagród.
2022/02/03, 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.