Pomysłowa rozrywka oparta na kultowych grach typu escape room.

Człowiek, żeby poprawić swoje samopoczucie, kondycję a także by rozświetlić monotonnie dnia powszedniego szuka rozrywki. Najpopularniejszymi rozrywkami z których korzystali ludzie to: kino, teatr i wszelkiego typu sporty. Jednakże niekiedy tego typu gry mają prawo się nudzić.


Spotkanie z przyjaciółmi przy serowym fondue
Twórca: MSM Mońki
Zainspirowane przez: MSM Mońki
Stąd od wieków mieszkańcy poszukiwali innowacyjnych przyjemności. Część jest przyjemnościami skrajnymi, jakie bardzo podwyższają poziom suprareniny w naszym organizmie. A część jest przyjemnościami bardzo flegmatycznymi, którym poddajemy się najczęściej w naszych czterech ścianach. Do takich przyjemności należą: czytanie lektur, wszelkiego rodzaju robótki ręczne.

Spodobał Ci się ten post? Jeżeli tak, zgłąb wartościowe informacje, jakie z pasją omówiliśmy w najnowszym artykule (http://www.film-fiction.com/).

Tymczasem co do przyjemności tych bardziej skrajnych uwzględnilibyśmy: skoki spadochronowe, skoki na bungee lub loty szybowcowe. Tymczasem, to także są rozrywki, jakie z upływem mają prawo się znudzić.

I tak zaistniały zabawy typu escape room. Spis dostępnych miesc: Gracze dobrowolnie zostają uwięzieni w pomieszczeniu pełnym zagadek oraz układanek. Muszą wydostać się w danym czasie. Standardowo czas na rozstrzygnięcie zadań w pomieszczeniu to 45 bądź 60 min. Ucieczka z takiego pomieszczenia to wbrew pozorom nie lada wyczyn. Jest to rozrywka w grupie, jaka oczekuje od swoich uczestników: dynamicznego łączenia argumentów, spostrzegawczości oraz inwencji oraz co najistotniejsze analitycznego myślenia.

escape room
Twórca: thornet_
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Gra dedykowana jest dla dorosłych, ale dodatkowo dla młodszych pod szczegółową pieczą twórców pomieszczeń oraz opiekunów mają możliwość wziąć udział. Pomieszczenia kreowane są w różnorodnych stopniach trudności oraz różniej tematyce. Wzorowane są osobami dokumentalnymi - (Sherlock Holmes, Indiana Jones), nieosiągalnych budynkach - (schron, sejf bankowy) oraz wydarzeniami i czy sprawami prawdziwymi - (bunt w więzieniu oraz operacja X). Rozrywka została zrobiona w taki sposób, aby bez współpracy zespołu wydostanie się z niej było bezwzględnie trudne. Konieczna jest wzajemna gra między każdymi graczami.


Podsumowując: nową alternatywą dla współczesnych przyjemności jest gra escape room, jaka stworzona została na podstawie gry komputerowej typu escape the room. Była ona przerzucona ze świata fikcji do rzeczywistego. Obecnie w Polsce ta gra cieszy się stale, dynamicznie rosnącą popularnością. Grupy ludzi, jakie znudziły się do tej pory udostępnionymi przyjemnościami powinny spróbować możliwości: escape room, jakie dziś dostępne są w większości większych miast w Polsce. Dodatkowe pokoje znajdziesz na stronie:
2021/02/21, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.