Szukasz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Dowiedz się co proponuje firma Patron Service - sporo w tym temacie.

Patron Service działa już od wielu lat jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają należytych starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Co oferuje firma Patron Service?
trip hop
Twórca: Michael Coghlan
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Firma Patron Service posiada bogaty pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co wyróżnia tę firmę to z pewnością indywidualne podejście, kompleksowa oferta oraz nowoczesne rozwiązania. Usługi są starannie dopasowywane do potrzeb klienta, który jest zainteresowany gwarancją czasową zapoznaj się z informacjami tutaj. Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców - instytucji finansowych, agencji reklamowych, firm oraz biur, urzędów, firm produkcyjnych, ale także osób fizycznych.


Firma Patron Serwis zapewnia:


serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów w granicach danego miasta;


- serwis (https://magicplay.pl/?pl_serwis-i-czesci,56) krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce na terenie Polski. usługa jest zrealizowana maks.

Spodobał Ci się ten materiał? Jeśli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link - ta witryna implantologia stomatologiczna warszawa także na pewno przypadnie Ci do gustu.

w drugiej dobie. Istnieje również specjalny tryb doręczenia, w którym pilna przesyłka czy list trafia do odbiorcy jeszcze tego samego dnia bądź kolejnego dnia we wczesnych godzinach porannych;


- serwis międzynarodowy - przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard bądź ekspres;


- usługi transportu drogowego - cena za usługę liczona jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (wynoszącej 4,5%) i dodatku paliwowego (naliczanego w zależności od poziomu ceny za olej napędowy).


Więcej informacji można uzyskać poprzez Facebook firmy Patron Service bądź zakładkę “kontakt” na stronie www.
Na stronie głównej można szybko sprawdzić jaki jest status nadanej przesyłki, poprzez wpisanie numeru listu przewozowego. Dostępna jest również opcja szybkiej wyceny przesyłki i zamówienia usługi.
2020/04/14, 10:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.