W jaki sposób urządzić interesującą imprezę integracyjną?

impreza firmowa - dla jednych straszna rzecz, dla innych świetna zabawa. Co uczynić, aby twoi pracownicy powrócili zadowoleni z tego rodzaju wyjazdu?


Każdy, kto chociaż przez dwanaście miesięcy działał w korporacji, zna czym jest firmowa impreza.


grafiki


Wykorzystując socjalny fundusz, firmy aranżują podróże do ośrodków wczasowych czy też na paintball, inne zabierają ich do piwiarni czy na kręgielnie. Jeżeli przedsiębiorstwa nie chcą więc zdemotywować swych pracobiorców imprezą, skorzystać mogą z usług kompetentnej firmy organizującej takowe wydarzenia. Jak odnaleźć takową firmę w swoim mieście? To nic skomplikowanego, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać dla przykładu: imprezy integracyjne Trójmiasto.


Teraz wśród firmowych imprez rządzą 2 programy. Pierwszy to oszczędnościowy, czyli wyjścia dla pracobiorców organizowane we własnym zakresie. Opcja druga, nieco bardziej poszerzona, to przede wszystkim zapewnienie pracownikom nowoczesnego oprzyrządowania jak też najlepszych atrakcji. Dzisiaj na zdecydowanym topie są gry z fabułą. Klient wymyśla dowolny temat, natomiast wyspecjalizowana jednostka szykuje scenariusz, wynajmuje instruktorów oraz aktorów. Jest to coś na kształt gry miejskiej, jednak organizuje się je tak w miastach jak i w plenerze. Podobno wyjścia w kierunku "kręgielnia i alkohol" są już niepopularne.


Inni czytali też

Ważne jest, aby zaimplementować do własnego zakładu pracy CRM oraz ERP!

muzyka
Twórca: Jorge de la Llama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dzisiaj kontrahenci stają się zdecydowanie bardziej wymagający i pragną być obsługiwani na najwyższym poziomie. Chodzi tutaj zaiste o potężne, nowatorskie firmy, bowiem wiadomo, iż nikt nie będzie oczekiwał od malutkich, lokalnych salonów tego, żeby specjalnie zagłębiali się w ten temat.


ludzie chcą kontaktu z naturą, świeżego powietrza, wyjścia na boisko futbolówki bądź siatkówki. Coraz większą popularność zdobywają imprezy dla dzieci. Tam pracobiorcy mają sposobność na integrację nie przy drinku, lecz doglądając bawiących się latorośli.
2018/01/18, 09:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.