Jakie wykorzystanie w domku ma parownica?

Parownica działa podobnie niczym szybkowar – urządzenie zaopatrzone jest w zamknięty pojemnik na wodę, która doprowadzana jest w parę minut do stanu wrzenia.


Zbiornik nie powinien być napełniany po krawędzie, ażeby para nie była nazbyt wilgotna, co mogłoby powodować nadmierne zmoczenie oczyszczanej powierzchni.
sklep - obrazeczek
Twórca: centralniak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Para jest pewnym z najbardziej skutecznych oraz higienicznych środków czyszczących – bez trudu usuwa każdy rodzaj zanieczyszczeń, penetrując całą porządkowaną przestrzeń. Usuwa brud nawet ze luk bądź porów materiału. Brud grzeje się szybciej niż powierzchnia, na jakiej się znajduje, co powoduje, iż bez trudu odchodzi. Mycie realizujemy błyskawicznie, skutecznie, bez detergentów a także obawy przed porysowaniem jakiejkolwiek powierzchni. Parownica posiada mnóstwo użyć, trzeba jedynie wybrać należyty model Urządzenia zaopatrzony w funkcjonalne końcówki, dysze. Parownicą możemy tak naprawdę oczyścić wszystko, przeprowadzając w domu gruntowne porządki.


widok jeziora23


Parownice to narzędzia pozwalające na higieniczne i wydajne mycie bez zastosowania chemicznych środków. Jeśli mamy takowe narzędzie i odpowiednie akcesoria do parownic wykorzystać je można do wielu powszednich działań takich jak na przykład mycie posadzek, okien, czy także mycia ekwipunku w kuchni.
To jednakże nie wszystkie możliwości, bo parownicy w połączeniu ze specjalnie przygotowaną deską parową jak też żelazkiem parowym można użyć do prasowania ubrań, a w robotach remontowych wykorzystać ją możemy przykładowo do zdjęcia tapet ze ścian, używając do tego celu specjalnie zaprojektowanego zdzieracza do tapety.
2018/01/05, 12:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.