Weekend w siodle - fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy okazji zdobyć nowe doświadczenia

Ruch to zdrowie - każdy zdaje sobie z tego sprawę, lecz niestety tylko nieliczni wcielają przywołaną


zasadę w życie. Starsi niejednokrotnie bez przerwy przesiadują za biurkiem, a dzieci nie mogą oderwać się od monitora czy też telewizora Warto zastanowić się: co zrobić, by odwrócić ową niekorzystną sytuację?


Doskonałym rozwiązaniem powyższego problemu jest bez wątpienia weekend w siodle.


stajniaiskra.pl
Twórca: Apteka-zdrowie.eu
Zainspirowane przez: www.apteka-zdrowie.eu


Inni czytali też

Nie masz podarunków na Święta Bożego Narodzenia? Postaw na planszówki, a wszyscy będą zadowoleni!

Supertelefon z układem Tegra 3
Twórca: Tabasco PR
Zainspirowane przez: Tabasco PR
Wciąż nie zakupiłeś prezentów pod choinkę dla swoich najbliższych? Zdajesz sobie sprawę z tego, iż nie pozostało Ci już zbyt gro czasu. Naturalnie wymyślanie upominków nie za każdym razem jest sprawą prostą, bowiem dogodzić każdemu będzie nadzwyczajnie ciężko.


Konie uznawane są za nieslychanie urodziwe, inteligentne stworzenia, które bardzo dobrze potrafią „dogadać się“ z dziećmi. Należy zaakcentować, że, dla malucha odwiedzenie stadniny koni to wyjątkowe przeżycie a także cenne doświadczenie. odkrywa bowiem nieznane mu dotąd odgłosy, zapachy, a w trakcie jazdy konnej uczy się szanować zwierzęta. Może także się odprężyć. Widać więc jasno, że kontakt z koniem pociąga za sobą sporo korzyści na rozlicznych płaszczyznach rozwoju małego człowieka – zarówno ruchowej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.


Nie zwlekaj! Zbierz całą rodzinę i przyjedź do stadniny koni! Weekend w siodle świetna strona to wspaniała okazja do tego, żeby - z dala od wielkomiejskiego zgiełku - wypocząć na łonie natury, poskładać myśli, a także nauczyć się czegoś nowego i zyskać czterokopytnego przyjaciela!
2017/12/05, 15:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.