Weekend w siodle - fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czynnie spędzić czas, a przy okazji zdobyć nowe doświadczenia

Ruch to zdrowie - każdy zdaje sobie z tego sprawę, lecz niestety tylko nieliczni wcielają przywołaną


zasadę w życie. Starsi niejednokrotnie bez przerwy przesiadują za biurkiem, a dzieci nie mogą oderwać się od monitora czy też telewizora Warto zastanowić się: co zrobić, by odwrócić ową niekorzystną sytuację?


Doskonałym rozwiązaniem powyższego problemu jest bez wątpienia weekend w siodle.
Codzienna aktywność
Twórca: Apteka-zdrowie.eu
Zainspirowane przez: www.apteka-zdrowie.eu


Konie uznawane są za nieslychanie urodziwe, inteligentne stworzenia, które bardzo dobrze potrafią „dogadać się“ z dziećmi. Należy zaakcentować, że, dla malucha odwiedzenie stadniny koni to wyjątkowe przeżycie a także cenne doświadczenie.

Czy chciałbyś zgłębić wątek poruszony w naszym artykule? Jeśli jesteś za, to czytaj w serwisie kolejne ciekawe wiadomości.

odkrywa bowiem nieznane mu dotąd odgłosy, zapachy, a w trakcie jazdy konnej uczy się szanować zwierzęta. Może także się odprężyć. Widać więc jasno, że kontakt z koniem pociąga za sobą sporo korzyści na rozlicznych płaszczyznach rozwoju małego człowieka – zarówno ruchowej, poznawczej, emocjonalnej jak i społecznej.Nie zwlekaj! Zbierz całą rodzinę i przyjedź do stadniny koni! Weekend w siodle świetna strona to wspaniała okazja do tego, żeby - z dala od wielkomiejskiego zgiełku - wypocząć na łonie natury, poskładać myśli, a także nauczyć się czegoś nowego i zyskać czterokopytnego przyjaciela!
2019/02/01, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.