Jak łatwo osiągnąć sukces w muzyczną?

Porady dla zamierzających wreszcie wypromować swój zespół muzyczny. Wiadomo: zespołów jest o wiele większa ilość, niż aptek, szmateksów albo lokali z tureckimi przysmakami w polskich miastach. Jednak bardzo duża konkurencja na rynku muzyki w żadnym wypadku nie powinna nas za bardzo sparaliżować.

gitara
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/
Chociażby dlatego, że należy uwierzyć w swoje umiejętności. Zapewne najczęściej ta wiara jest całkowicie bez pokrycia, lecz nawet jeśli nie zrobimy dużej kariery jak Piasek, Slash bądź SOAD, przynajmniej spędzimy fajnie czas, zapewne poznamy sporo interesujących osób.

Kiedy człowiek działa w świecie muzyki, nawet chodzi o czystą amatorkę, tak czy siak może zwiększyć swoje horyzonty, listę kontaktów, zdolności interpersonalne. Nie można się zbytnio napalać na karierę, ponieważ akurat świat muzyki jest zły, ale należy spróbować. Najbardziej istotne jest to by nieustannie ćwiczyć. Eric Clapton jest utalentowanym gitarzystą - jednak nieustannie ćwiczy, muzyka to jego hobby, ale także wytężona praca. Choć gdy będziemy od początku zakładali, że traktujemy granie jako typowo zarobkową pracę, pewnie będziemy zmanierowani, a to naprawdę nic dobrego.

Idealny scenariusz to grywanie z własnymi przyjaciółmi, posiadanie marzeń, ale mimo wszystko wszystko jest do pewnego okresu czasu dla zabawy. Np. System Of A Down (plany koncertowe) w taki sposób właśnie zaczynał. Ormianie zamieszkujący USA byli kumplami, bardzo kochali muzykę, pewnie nie myśleli, że po pewnym czasie odniosą niesamowity sukces. Chociaż tutaj akurat mała adnotacja - język przez nas używany jest piękny, ale jeśli marzy się nam wielka kariera, potrzebna jest wytrwała nauka angielskiego. Niesamowicie wielu polskich wykonawców nagrywa w języku angielskim - jednak co z nawet wielkich starań, jeśli trudno nie zauważyć, że wielkim kłopotem jest akcent? Wiadomo: kiedy gadamy z Anglikami, Irlandczykami bądź chociażby Hindusami nie musimy wstydzić się swojego akcentu, bo nie ma jednego sposobu wypowiadania się. Jednak w przypadku śpiewania, ciężko nie śmiać się z akcentu przez niektórych muzyków. To pewne.


Inni czytali też

Decoupage jako technika wykorzystywana do zdobienia rzeczy

ozdoby świąteczne
Twórca: MattJP
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Ludzie bezustannie wyszukują nowatorskich sposobów i propozycji na oryginalny wystrój domu, bądź mieszkania. Czasem drobnostka jest w stanie nadać wnętrzu własnego charakteru.


Niezwykle słynną techniką twórczości pomysłowej jest decoupage.
2020/01/04, 07:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.