Każda dama kocha błyskotki, ponieważ uwielbia się stroić i wyglądać elegancko - jest to rzecz jasna wkodowane w jej geny

Ilość biżuterii, którą może mieć tylko jedna dama, wydaje się być niebywała. Jeśli zsumować wszelkie bransoletki, łańcuszki i inne błyskotki, to spostrzeżemy, że jest tego całkiem niezła kolekcja.


Broszki, pierścionki, spinki, łańcuszki i jeszcze cała masa innych błyskotek.
Fotografia
Twórca: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


U niejednej kobiety zazwyczaj zajmują one szafki w łazience i jeszcze kilka innych regałów w domu. Niekiedy sama właścicielka nie ogarnia, gdzie co położyła. Czasami zdarza się sytuacja, że już należy wychodzić na istotne spotkanie albo do filharmonii, a ubrana i umalowana małżonka biega i szuka konkretnej ozdoby, która świetnie pasuje do sukienki. Problem w tym, że nigdzie nie może jej znaleźć, a komentarze męża nie pomagają w szukaniu. Może w takim razie najwyższy czas, by podumać o wprowadzeniu porządków do własnej kolekcji i znalezieniu dla niej jednego miejsca? Małżonek może zrobić swej małżonce taką niespodziankę i dać jej puzderko na biżuterię.

Niezbędny jest Ci bieżący tekst na ów temat? Starczy, że klikniesz na podany link i na następnej stronie znajdziesz wszelkie szczegółowe wiadomości.

Szkatułki drewniane są niezwykle szykowne i są niezwykłym pomysłem na podarunek urodzinowy lub rocznicowy. Są niezwykle estetycznie wykonane i często mają wyrzeźbiony pewien motyw na wieczku - mogą to być przykładowo kwiaty.
Szkatułki drewniane bywają przeróżnej wielkości i zazwyczaj mają kilka przegródek, aby móc posortować biżuterię i w końcu wprowadzić w swej kolekcji pewien porządek. Bransoletki, kolczyki i wszelkie inne świecidełka mogą znajdować się osobno i sprawi to, że każda dama szybko wyszuka to, czego potrzebuje.
2019/03/08, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.