Każda dama kocha błyskotki, ponieważ uwielbia się stroić i wyglądać elegancko - jest to rzecz jasna wkodowane w jej geny

Ilość biżuterii, którą może mieć tylko jedna dama, wydaje się być niebywała. Jeśli zsumować wszelkie bransoletki, łańcuszki i inne błyskotki, to spostrzeżemy, że jest tego całkiem niezła kolekcja.


Broszki, pierścionki, spinki, łańcuszki i jeszcze cała masa innych błyskotek.


Fotografia
Twórca: http://sxc.hu
Zainspirowane przez: http://sxc.hu


U niejednej kobiety zazwyczaj zajmują one szafki w łazience i jeszcze kilka innych regałów w domu. Niekiedy sama właścicielka nie ogarnia, gdzie co położyła. Czasami zdarza się sytuacja, że już należy wychodzić na istotne spotkanie albo do filharmonii, a ubrana i umalowana małżonka biega i szuka konkretnej ozdoby, która świetnie pasuje do sukienki. Problem w tym, że nigdzie nie może jej znaleźć, a komentarze męża nie pomagają w szukaniu. Może w takim razie najwyższy czas, by podumać o wprowadzeniu porządków do własnej kolekcji i znalezieniu dla niej jednego miejsca? Małżonek może zrobić swej małżonce taką niespodziankę i dać jej puzderko na biżuterię.

Czyżbyś miał chęć na więcej tekstów na ten temat? Zapraszamy w takim razie do nowej witryny - po prostu naciśnij to skup starych książek warszawa i przejdź do naszego portalu.

Szkatułki drewniane są niezwykle szykowne i są niezwykłym pomysłem na podarunek urodzinowy lub rocznicowy. Są niezwykle estetycznie wykonane i często mają wyrzeźbiony pewien motyw na wieczku - mogą to być przykładowo kwiaty.


Inni czytali też

Rozmaite formy zabawy – jak spędzić czas wolny

góry - landszaft
Twórca: faxepl
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie posiadasz pomysłu w jaki sposób spędzić Twój wolny wieczór? Poszukujesz ciekawego sposobu, aby jakkolwiek wypełnić czas? Jeżeli na pytania odpowiadasz oznajmująco, świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie idealny pomysł!


Z pewnością większość z nas wie co to są gry planszowe, ba większość z nas z pewnością grywała w nie kiedy była dziećmi – dla tych, którzy je kochają mamy dobrą wiadomość – planszówki znowu wracają do łask i stają się coraz bardziej popularne.


Szkatułki drewniane bywają przeróżnej wielkości i zazwyczaj mają kilka przegródek, aby móc posortować biżuterię i w końcu wprowadzić w swej kolekcji pewien porządek. Bransoletki, kolczyki i wszelkie inne świecidełka mogą znajdować się osobno i sprawi to, że każda dama szybko wyszuka to, czego potrzebuje.
2021/11/14, 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.