Pomysł na aktywny prezent na walentynki dla faceta

Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby będzie odpowiednia, jednak Walentynki z pewnością zasługują na podarunek wyjątkowy. Sporo kobiet uważa, iż ten podarunek winien zostać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy ale należy odejść od tej tradycji.


Romantyczny? Niekoniecznie


strona internetowa
Twórca: Serge Kij
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Chociaż Walentynki niewątpliwie kojarzą się z serduszkami i pozostałymi dekoracjami nawiązującymi do miłości, wielu panów nie do końca pozostaje zadowolonych z gadżetu ściśle związanego z Dniem Zakochanych.

Czy ciekawi Cię ta problematyka? Jeśli tak to, przejrzyj serwis, a znajdziesz tam dużo nadzwyczajnych informacji, które wciągną Cię całkowicie.

Zdarza się, iż mężczyźni woleliby zupełnie zbojkotować Walentynki, jednakże ich ukochane mogłyby czuć się zawiedzione. Z pewnością kobiety przywiązują bardzo większą wagę do świętowania 14 lutego, nie znaczy to ale, iż ich partnerzy muszą się zupełnie podporządkować. Pamiętajmy, że najważniejsze we wręczaniu prezentów będzie sprawienie radości drugiej osobie, zatem też zamiast poduszki w kształcie serca, czy pluszowego misia zdecydowanie najlepiej pozostaje szukać czegoś ciekawszego.


wypoczynek
Twórca: Robert Anders
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jak odszukać podarunek idealny?


To bezproblemowe – starczy pod uwagę wziąć zainteresowania ukochanego. Skoro Twój narzeczony uwielbia gadżety, podaruj mu zabawny budzik, nowe słuchawki do telefonu, albo zestaw obiektywów do smartfona. Miłośnik aktywnego trybu życia pozostaje zadowolony z wszelkiego typu gadżetów przydatnych podczas treningów. Ciekawym pomysłem bywają też bilety czy karnety na rozmaitego rodzaju rozrywki dostarczające adrenaliny – atrakcje Gdańsk, Sopot, Gdynia proponują sporo ciekawych propozycji, do których warto przykładowo paintball Gdańsk stocznia. Zwolennicy mocnych wrażeń ucieszyć się potrafią też z możliwości wykonania skoku na bungee, wspinania się na ściance, jazdy gokartami, lub lotu paralotnią. Jeszcze więcej zakładów zajmujących się organizowaniem wszelkiego gatunku atrakcji dla panów ma w ofercie faktu rodzaju aktywność, toteż każda kobieta wyszuka cokolwiek, co odpowiadać będzie zainteresowaniom ukochanego.


Inni czytali też

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z wielką chęcią kupiliby mężczyźni

telefony
Twórca: Maurizio Pesce
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Preferencje pań i mężczyzn czasem bardzo się różnią - co naprawdę podoba się żonie, to nie w każdym przypadku zachwyci partnera. Psychologowie starannie opisują różnice pomiędzy przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów fabularnych podejmują taki temat. Zresztą wcale nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, aby przekonać się, że kobiety i mężczyźni podczas zakupu określonego przedmiotu, chociażby telefonu, kierują się całkowicie innymi kryteriami.


Taki niecodzienny podarunek z pewnością przypadnie narzeczonemu, mężowi, lub chłopakowi do gustu bardzo bardziej, aniżeli kolejny Walentynkowy gadżet, jaki pozostaje się kurzył na półce. Warto o powyższym pamiętać podczas szykowania dla ukochanego niespodzianki z okazji Święta Zakochanych.
2021/11/09, 09:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.