Pomysły na szalone kostiumy karnawałowe dla kobiet

Karnawał to czas na zabawę oraz przebierane balangi. Aby w czasie nich zabłysnąć należy dobrać ubiór karnawałowy, który przyciągnie wzrok i nas wyróżni.


Wachlarz propozycji jest obszerny, natomiast stosowne przebranie karnawałowe zależy od stylu balangi oraz naszej inwencji a także wyobraźni.


morze
Twórca: Selden Vestrit
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Przede wszystkim jednak powinniśmy się w nim czuć komfortowo. bale karnawałowe przeważnie są tematyczne. Kiedy więc idziesz na przebierany bal karnawałowy, to wtedy nie powinnaś mieć problemu z kostiumem. Dobierz okrycie do wskazanego w zaproszeniu dress code'u a także tematu balu i po problemie! Może być to na przykład kostium mikołajki. Jeśli jednakże wybierasz się na klasyczny, stylowy bal, natomiast w zaproszeniu wskazano jedynie, że wymagany będzie strój wieczorowy, wówczas możesz mieć większy kłopot. Musisz znaleźć odpowiądnią kreację balową! Naturalnie postaw na czerń, która jest zawżdy trendy i klasyczna. Czarna kiecka zawsze ci się przyda i będziesz mogła wykorzystać ją na różne sposobności albo kolejne bale w przyszłości.


zima
Twórca: Garry Szulewski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Którą kieckę wybrać na karnawałowy bal? Najlepiej jeśli wyselekcjonujesz długą kieckę. Takowe kreacje są bardziej szykowne i doskonale nadają się na bal. Możesz wybrać czarną szykowną bluzkę, którą połączysz z długą czarną spódnicą albo czarną, długą sukienkę. Z pewnością w wielu sklepach odnajdziesz odpowiednią kreację. Możesz też włożyć klasyczną małą czarną.


Inni czytali też

Wypoczywaj we Wrocławiu, gdy zapragniesz

drink bar wrocław
Twórca: Piotr Marek
Zainspirowane przez: Selena SA
Wrocław na pewno jest miejscem, jakie dobrze jest odwiedzić. Oferuje sporo ciekawych zabytków a także miejsc, w jakich spokojnie wypoczniemy. Co ważne, mieszkańcy tego miasta bywają bardzo przyjaźni.


Co roku Wrocław odwiedzają fale turystów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.