Jakie urządzenia są odpowiednie do robienia zdjęć I nagrywania filmów wyczynowcom.

Każdy sportowiec chciałby mieć taki sprzęt jak GoPro Hero 2. Jest to jednak perfekcyjna kamera do nagrywania ludzi w ruchu. Zasadniczą zaletą tej kamery jest w szczególności bardzo pomocny i funkcjonalny ekran LCD, który jest dotykowy. Sprawia to, że korzystanie owej kamery jest niezwykle łatwe oraz wygodne. Mimotego, iż ekran jest zabudowany ta kamera jest w pełni odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także jest w stanie wytrzymać do 40 metrów pod wodą.

dobra witryna
Twórca: Robert Scoble
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć kamera - kamera sportowa - GoPro to perfekcyjna zabawka do ludzi, którzy w stopniu dość doświadczony pragną rejestrować własne i innych wyczyny sportowe i nie tylko. Poza filmami kamera GoPro Hero 4 potrafi robić też rewelacyjne zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a dodatkowym atutem jest to, iż zdjęcia można robić zdjęcie w trybie normalnym i Time Lapse. Dodatkowym plusem, który przekonuje klientów do wyboru GoPro Hero 4 to znakomite jakościowo zdjęcia w ustawieniach nocnych, dzięki temu, iż GoPro Hero 4 ma wsparcie trybów nocnych takimi elementami jak Night Photo.

Bardzo ciekawym narzędziem do nagrywania ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najnowszy to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, poprzez który można skuteczniej sterować. Ten sprzęt to przede wszystkim znakomite sterowanie, jasna informacja o baterii, a także sposobność trenowania w symulatorze. Z pewnością można stwierdzić, że DJI Phantom to najlepszy sprzęt, który jest poręczny i funkcjonuje w powietrzu przez maksymalnie 20 minut.


Inni czytali też

Nowość na rynku – intuicyjna kamera GoPro

Rewolucja w świecie urządzeń rejestrujących rozpoczęła właśnie kamera GoPro Black. Jest to nowoczesna edycja wybieranej często kamery GoPro, czyli marki doskonałej, gwarantującej doskonałą jakość rejestrowanego obrazu i doskonałe wrażenia związane z jego odtwarzaniem. W tej wersji kamery jest opcja korzystania z Wi-Fi, co jest następną zaletą tego markowego, nowoczesnego sprzętu. Zaliczany jest on do najlepszych obecnie na rynku i długi czas nie znajdzie sobie godnego konkurenta.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.