Jakie urządzenia są odpowiednie do robienia zdjęć I nagrywania filmów wyczynowcom.

Każdy sportowiec chciałby mieć taki sprzęt jak GoPro Hero 2. Jest to jednak perfekcyjna kamera do nagrywania ludzi w ruchu. Zasadniczą zaletą tej kamery jest w szczególności bardzo pomocny i funkcjonalny ekran LCD, który jest dotykowy. Sprawia to, że korzystanie owej kamery jest niezwykle łatwe oraz wygodne. Mimotego, iż ekran jest zabudowany ta kamera jest w pełni odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także jest w stanie wytrzymać do 40 metrów pod wodą.


Kamera sportowa
Twórca: Robert Scoble
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć kamera GoPro to perfekcyjna zabawka do ludzi, którzy w stopniu dość doświadczony pragną rejestrować własne i innych wyczyny sportowe i nie tylko. Poza filmami kamera GoPro Hero 4 potrafi robić też rewelacyjne zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a dodatkowym atutem jest to, iż zdjęcia można robić zdjęcie w trybie normalnym i Time Lapse. Dodatkowym plusem, który przekonuje klientów do wyboru GoPro Hero 4 to znakomite jakościowo zdjęcia (omniashot profesjonalne zdjęcia produktów dla każdego sklepu. Poznaj ofertę!) w ustawieniach nocnych, dzięki temu, iż GoPro Hero 4 ma wsparcie trybów nocnych takimi elementami jak Night Photo.

Bardzo ciekawym narzędziem do nagrywania ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najnowszy to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, poprzez który można skuteczniej sterować. Ten sprzęt to przede wszystkim znakomite sterowanie, jasna informacja o baterii, a także sposobność trenowania w symulatorze. Z pewnością można stwierdzić, że DJI Phantom to najlepszy sprzęt, który jest poręczny i funkcjonuje w powietrzu przez maksymalnie 20 minut.


kamera sportowa GoPro
Twórca: John Biehler
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Warto dodatkowo napisać, że ten dron staruje z pozycji pionowej. Nie da się ukryć też DJI ma niesamowity design, dzięki czemu przykuwa spojrzenie, a oprócz tego zaletą jest zainstalowany system autopilot z nawigacją . Niezwykle ważne jest także to, że wszelkie parametry lotu są odpowiednio ustawione przez fachowców.

Aby dobrze móc kręcenia filmów ze sportami trzeba posiadać bardzo dobry sprzęt. Przy uprawianiu sportu niezwykle ważna jest przede wszystkim jakość, a więc należy wybierać najbardziej polecany sprzęt. Poprzez to właśnie nagrania będą znakomite.
2020/08/13, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.