Publikacje przedstawiane przez profesjonalnego lektora

Czytanie dzieł drukowanych to jedna z najogromniejszych przyjemności na świecie. Niestety, bardzo często brak nam czasu, by usiąść z papierową odmianą książki, bądź po prostu problem ze wzrokiem nie zezwala na czytanie wielu stron na dzień. Na szczęście są audiobooki. Audiobook Boży Bojownicy to publikacja czytana przez lektora, która z wydania papierowego została przekształcona w kategorię audio. Jest parę przeróżnych rozmiarów owych nagrań, jak również metod na ich odsłuchanie.


książka i okulary
Twórca: Marko Polo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Plusem audiobooka jest to, że można go słuchać jeżdżąc samochodem, pociągiem, samolotem, wypoczywając na plaży, bądź ćwicząc jogging. Zapracowani Polacy, którym brakuje czasu na kanapową lekturę, stanowią chłonny rynek dla audioliteratury. W europejskich księgarniach działy z pisarstwem audio pochłaniają coraz więcej pozycji.

Zazwyczaj książka, na bazie jakiej powstaje audiobook jest przycięta o długie, nieciekawe opisy i zostawia się jedynie to, co kluczowe dla nowoczesnego odbiorcy. Dźwiękowego przekładu doczekało się wiele typów literackich. Nagrywane są poezje, baśnie, powieści obyczajowe, kryminały, science fiction, czy życiorysy. Na polskim rynku gwałtownie wzrosła liczebność książek audio. Niektóre czytane są przez sławnych aktorów, pozostałe przez kompetentnych lektorów, a słuchanie ich to ogromna rozkosz.


książka
Twórca: Juhan Sonin
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dużą wziętością cieszy się audiobook Boży Bojownicy. Jest to opowieść przygodowo historyczna o życiu młodego czarnoksiężnika, medyka, awanturnika i uwodziciela. Wrażliwy i honorowy główny bohater jest po wielokroć poszukiwany, chwytany, przetrzymywany, wybawiany, obarczany misjami, nagradzany i bezustannie zakochany. Potrafi wykonać każdą misję, umie wybrnąć z największych opałów, czy to dzięki własnemu rozumowi i umiejętnościom, czy też dzięki licznym przyjaciołom. Jest to powieść historyczna z detalami fantastyki. Akcja opowieści dzieje się się w Czechach i na Śląsku.

Przeczytaj, co znajduje się w tym serwisie - to również odnosi się do takiej samej problematyki, więc zapewne również Cię zaciekawi!

Akcja Bożych Wojowników (zarejestruj się) rozgrywa się w ogromnie szybkim tempie. Historia wojny husycko-katolickiej wprawnie są wplecione w ogólną akcję powieści, przez co nie traci ona na atrakcyjności, lecz staje się ciekawsza, bogatsza.
2021/10/12, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.