Publikacje przedstawiane przez profesjonalnego lektora

Czytanie dzieł drukowanych to jedna z najogromniejszych przyjemności na świecie. Niestety, bardzo często brak nam czasu, by usiąść z papierową odmianą książki, bądź po prostu problem ze wzrokiem nie zezwala na czytanie wielu stron na dzień. Na szczęście są audiobooki. Audiobook Boży Bojownicy to publikacja czytana przez lektora, która z wydania papierowego została przekształcona w kategorię audio. Jest parę przeróżnych rozmiarów owych nagrań, jak również metod na ich odsłuchanie.
http://fonopolis.pl/Bozy-bojownicy
Twórca: Marko Polo
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Plusem audiobooka jest to, że można go słuchać jeżdżąc samochodem, pociągiem, samolotem, wypoczywając na plaży, bądź ćwicząc jogging. Zapracowani Polacy, którym brakuje czasu na kanapową lekturę, stanowią chłonny rynek dla audioliteratury. W europejskich księgarniach działy z pisarstwem audio pochłaniają coraz więcej pozycji.

Inni czytali też

Fotojoker gazetka powinna trafiać do kontrahentów

Gazetki promocyjne rtv cieszą się wielkim powodzeniem. Każdy kocha wiedzieć, że kupił to na czym mocniej mu zależało, a jednocześnie, że udało mu się uzyskać sporą ilość pieniędzy. Przez to nie powinno nikogo zaskakiwać, że gazetki promocyjne rtv radują się tak wielkim zainteresowaniem i że tyle osób chce je przeglądać.


Zazwyczaj książka, na bazie jakiej powstaje audiobook jest przycięta o długie, nieciekawe opisy i zostawia się jedynie to, co kluczowe dla nowoczesnego odbiorcy. Dźwiękowego przekładu doczekało się wiele typów literackich. Nagrywane są poezje, baśnie, powieści obyczajowe, kryminały, science fiction, czy życiorysy. Na polskim rynku gwałtownie wzrosła liczebność książek audio. Niektóre czytane są przez sławnych aktorów, pozostałe przez kompetentnych lektorów, a słuchanie ich to ogromna rozkosz.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.