Rozwój najnowszej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

W przeciągu kilkudziesięciu lat branża reklamowa zrobiła ogromną pracę. Obecnie producenci muszą dużo bardziej się postarać, aby przebić się do odbiorcy , a następnie skłonić go do skorzystania z oferowanego produktu. Obecnie musimy nieustannie ścigać się z konkurencją oraz poszukiwać jak najlepszych rozwiązań w obszarze marketingu i promocji.

technologia LED
Twórca: Rafael Mizrahi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sposób przekonywania do naszej firmy musi być jednak dostosowany również do produktu, jaki zamierzamy zareklamować. Pewne reklamy dużo korzystniej jest umieścić przy drodze niż przekazać np. przez gazetę albo w radiu. Choć i tak nigdy nie ma sensu ograniczać się do tylko pojedynczego medium. Ostatnio coraz bardziej popularnym sposobem na promocję jest ekran Led. To doskonałe rozwiązanie, żeby zaistnieć, dlatego że przekaz umieszczony na przypominającym telewizor ekranie bardzo często zwraca uwagę człowieka. Istotna jest również lokalizacja ekranu ledowego.

Ekran najlepiej umieścić w okolicy reklamowanego sklepu, firmybądź restauracji - powierzchnie reklamowe. Dlatego supermarkety umieszczają często ekran Led na swoim parkingu tuż przed sklepem. Główną zaletą ekranu ledowego jest to, że się wyróżnia oraz to,że jest artakcyjny.

Inni czytali też

Miłośnicy muzyki odczują radość

występ na żywo
Twórca: Sheila Herman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Radości entuzjastom muzyki w różnym stylu nie będzie końca, gdy przyjrzą się ofertom koncertów na obecny i nowy rok w największych miastach Polski. Organizowane nierzadko koncerty w Warszawie obejmują nie jedynie promocję naszych lokalnych gwiazd, jednak też gwiazd światowego formatu. Wśród nich z pewnością nie braknie Woodkida, który zagra już siódmego grudnia na Arenie Ursynów w Warszawie. Kora, Vavamuffin i Coma to klasyka naszej rodzimej muzyki w znakomitym wydaniu, a koncerty tych grup odbędą się w Sali Kongresowej i w warszawskiej Stodole.


Litery L,E,D stanowią bowiem skrócenie angielskiego wyrażenia - Light Emitting Diode. Ekran Led zbudowany jest więc z niewielkich diod świetlnych. Trzeba podkreślić, że ekran Led jest również przystosowany do trudnych warunków atmosferycznych. Dlatego pełni często funkcję telebimu, w czasie koncertów, festiwali oraz innych wydarzeń masowych. Obecnie na rynku działa już bardzo dużo przedsiębiorstw, które sprzedają ekrany Led.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.