Rozwój najnowszej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

W przeciągu kilkudziesięciu lat branża reklamowa zrobiła ogromną pracę. Obecnie producenci muszą dużo bardziej się postarać, aby przebić się do odbiorcy , a następnie skłonić go do skorzystania z oferowanego produktu. Obecnie musimy nieustannie ścigać się z konkurencją oraz poszukiwać jak najlepszych rozwiązań w obszarze marketingu i promocji.

technologia LED
Twórca: Rafael Mizrahi
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sposób przekonywania do naszej firmy musi być jednak dostosowany również do produktu, jaki zamierzamy zareklamować. Pewne reklamy dużo korzystniej jest umieścić przy drodze niż przekazać np. przez gazetę albo w radiu. Choć i tak nigdy nie ma sensu ograniczać się do tylko pojedynczego medium. Ostatnio coraz bardziej popularnym sposobem na promocję jest ekran Led. To doskonałe rozwiązanie, żeby zaistnieć, dlatego że przekaz umieszczony na przypominającym telewizor ekranie bardzo często zwraca uwagę człowieka. Istotna jest również lokalizacja ekranu ledowego.

Ekran najlepiej umieścić w okolicy reklamowanego sklepu, firmybądź restauracji - powierzchnie reklamowe. Dlatego supermarkety umieszczają często ekran Led na swoim parkingu tuż przed sklepem. Główną zaletą ekranu ledowego jest to, że się wyróżnia oraz to,że jest artakcyjny.

Inni czytali też

ODPOWIEDNIE NAGŁOŚNIENIE TO PODSTAWA

koncert
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/
Jeżeli zależy nam na tym by koncert, czy innego typu wydarzenie, które ma miejsce na estradzie było fajną sprawą potrzebujemy by ktoś zadbał o nagłośnienie estradowe. Nie jest to prosta sprawa, sprzęt musi być właściwie dobrany. Muszą znaleźć się ludzie, którzy znają się na tego rodzaju sprzęcie. W innym wypadku nagłośnienie koncertów może być wysiłkiem ponad nasze siły.


Litery L,E,D stanowią bowiem skrócenie angielskiego wyrażenia - Light Emitting Diode. Ekran Led zbudowany jest więc z niewielkich diod świetlnych. Trzeba podkreślić, że ekran Led jest również przystosowany do trudnych warunków atmosferycznych. Dlatego pełni często funkcję telebimu, w czasie koncertów, festiwali oraz innych wydarzeń masowych. Obecnie na rynku działa już bardzo dużo przedsiębiorstw, które sprzedają ekrany Led.

Nowe telewizory LED LCD
Twórca: Tabasco PR
Zainspirowane przez: Tabasco PR
Najczęściej montuje się je na dworze, ale jest również opcja zamontowania ekranu wewnątrz np.jakiejś hali albo supermarketu (więcej szczegółów). Ogromną zaletą jest to, że po jakimś czasie możemy wymontować i przenieść taki ekran gdzieś indziej. To ważne, ze względów ekonomicznych. Biorąc pod uwagę kwestię pieniędzy, dobrze zauważyć kolejną dosyć istotną sprawę. Nie trudno się bowiem domyśleć, że ekran Led potrzebuje do pracy dość dużo prądu, co skutkuje dodatkowymi kosztami. Diody, zamontowane w takim ekranie mogą być jednak bardziej albo mniej energooszczędne, o czym trzeba pamiętać, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego ekranu.
2015/02/26, 11:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.