Lot balonem - ciekawe przeżycie, jakiego musisz doznać w swoim życiu

Jeżeli szukasz uciechy, dlatego że nudzi cię powszedniość i wyczerpały Ci się pomysły na nudę, lub też po prostu potrzebujesz widzieć warte obejrzenia krajobrazy Warszawy, powinieneś skorzystać z propozycji placówek świadczących loty balonem. Jest to niezwykłe przeżycie w życiu zdobywające coraz to większą popularność.

Lot balonem
Twórca: Mike Gifford
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Lot balonem w Warszawie daje klientom niepowtarzalną w żadnym innego typu sporcie ekstremalnym okazję do odwiedzania i podziwiania pięknych terenów Polski i nie tylko. Czar polega na majestatycznym locie z wiatrem na dowolnych wysokościach. Najlepsza pora w dniu do lotu balonem to świt słońca bądź jego zachód, jednakże prawdziwością jest, iż nie tylko w czasie tych obrazów przyrody da się doświadczyć czegoś bajecznego - http://prezentokracja.pl/prezent/lot-balonem-warszawa - zapoznaj się z ciekawa ofertą lotów balonem.

Balony obsługiwane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem, jacy są poprawnie przeszkoleni do tego, by uczestnikowi obwarować wszystko to, czego pragnie. Z grubsza pół godziny zajmuje przejazd na miejsce startu z biura przedsiębiorstwa. Stawianie balonu a także zaznajomienie się z dyrektywą lotu to następne 30 minut. Sam przelot nad miastem (spójrz na Wrocław z innej perspektywy) trwa w granicach godziny, ukończone jest składaniem balonu.

W zależności od kierunku wiatru, z grubsza 20 do 80 km drogi trwa plus minus 40 minut. W wartości przelotu wliczone są : najem balonu, obsługa specjalistyczna, formalności zezwalające na lot, przewóz balonu, brygada wynajęta do jego wznoszenia i zwijania, ubezpieczenie oraz szampan z dyplomami dla członków.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.