Lot balonem - ciekawe przeżycie, jakiego musisz doznać w swoim życiu

Jeżeli szukasz uciechy, dlatego że nudzi cię powszedniość i wyczerpały Ci się pomysły na nudę, lub też po prostu potrzebujesz widzieć warte obejrzenia krajobrazy Warszawy, powinieneś skorzystać z propozycji placówek świadczących loty balonem. Jest to niezwykłe przeżycie w życiu zdobywające coraz to większą popularność.

Lot balonem
Twórca: Mike Gifford
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Lot balonem w Warszawie daje klientom niepowtarzalną w żadnym innego typu sporcie ekstremalnym okazję do odwiedzania i podziwiania pięknych terenów Polski i nie tylko. Czar polega na majestatycznym locie z wiatrem na dowolnych wysokościach. Najlepsza pora w dniu do lotu balonem to świt słońca bądź jego zachód, jednakże prawdziwością jest, iż nie tylko w czasie tych obrazów przyrody da się doświadczyć czegoś bajecznego - - zapoznaj się z ciekawa ofertą lotów balonem.

Balony obsługiwane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem, jacy są poprawnie przeszkoleni do tego, by uczestnikowi obwarować wszystko to, czego pragnie. Z grubsza pół godziny zajmuje przejazd na miejsce startu z biura przedsiębiorstwa. Stawianie balonu a także zaznajomienie się z dyrektywą lotu to następne 30 minut. Sam przelot nad miastem (spójrz na Wrocław z innej perspektywy) trwa w granicach godziny, ukończone jest składaniem balonu.

W zależności od kierunku wiatru, z grubsza 20 do 80 km drogi trwa plus minus 40 minut. W wartości przelotu wliczone są : najem balonu, obsługa specjalistyczna, formalności zezwalające na lot, przewóz balonu, brygada wynajęta do jego wznoszenia i zwijania, ubezpieczenie oraz szampan z dyplomami dla członków.

Koszt lotów balonem w Warszawie waha się nieznacznie, wynosi mniej więcej 1600 zł dla dwóch osób. Przedsiębiorstwa oferują także dodatkowe rabaty dla zorganizowanych grup, wycieczek lub firm.

Kiedy pada deszcz niemożliwy jest lot balonem (zobacz propozycję dla Sopotu ) z uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Najpiękniejszych krajobrazów doświadczy się o wschodzie jak i w trakcie zmroku Słońca, aczkolwiek nie będziemy zawiedzeni wyruszając w wyprawę w środek dnia. Warto doznać takiej przygody w toku swojego życia.
2020/05/07, 07:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.