W co warto zagrać przez przeglądarkę?

Dzisiaj dość często jest tak, że osoby pracujące przed komputerem starają się spędzić czas na grach komputerowych. Jest tak, ponieważ dość często ludzie nie mają dostatecznej kontroli nad sobą, co powoduje, że spory kawałek czasu spędzają na nieistotnych rzeczach. Jeśli jednak decydujemy się na pogranie w jakąś grę, to jak mamy się w niej odnaleźć?
Za chwilę przeglądniemy co poniektóre gry przeglądarkowe i opowiemy o tych, które uznajemy za najbardziej wciągające.


Gry przeglądarkowe można podzielić na kilkanaście osobnych gatunków, z jakich przewodzą takie jak:


- Strategie, takie jak przykładowo Settlers online czy piraci online, Na tej stronie znajdziesz Settlersy online


Inni czytali też

Gry wewnątrz przeglądarce - a więc, siedzenie wewnątrz sieci internetowej nie jest zmuszone być w żaden metodę nudnawe!

gry w przegladarce
Po co stworzono gierki rodzaju przeglądarkowego, zwanymi także gierkami na przeglądarkę? Jakie typy takich gier powstały? Czy takie gierki przeznaczone na przeglądarkę bywają odpłatne? W jaki sposób można znaleźć takiego typu gierki - czy powstały jakieś bazy, wewnątrz których to istnieje możliwość je wyszukać? W jakich alternatywach językowych istnieje możliwość w nie grać? To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżo co wydzierganego - felietoniku!


Gierek przeznaczonych na przeglądarkę wbrew pozorom wcale nie ma aż tak mało, jakby się mogło wydawać.


- Gry akcji - to takie, w których gracz jest postacią interaktywnie biorącą udział w wartkiej akcji oraz mającej znaczny wpływ na ostateczną fabułę,


settlers online
Twórca: liketearsintherain's buddy icon
Zainspirowane przez: www.flickr.com
- Strategiczne gry turowe - jest to wariacja na temat standardowych gier RTS, w jakich akcja podzielona jest na tury. Kolejni gracze są zmuszeni poczekać, aż pozostali użytkownicy zakończą swoje tury i wtedy mogą działać


gry przeglądarkowe
Twórca: SAPPHIRE
Zainspirowane przez: SAPPHIRE
- Łamigłówki logiczne - dość niszowy typ gier przeglądarkowych, prawdopodobnie ze względu na wysoką trudność rozgrywki. -> (www.wcograc.pl/)-> Najczęściej polegają na składaniu różnych puzzli.


Jak więc należy wybrać rodzaj gry dla siebie?


Główie, należy określić jak dużo czasu możemy na tego typu grę poświęcić. W następnym kroku sprawdźmy jak dużo czasu inni użytkownicy spędzają nad grą. Jeżeli chcemy pozostać konkurencyjni w takiej grze, musimy poświęcać podobną ilośćczasu. Przykładowo, grając w settlers online wystarczające będzie 50-90 minut do 2 godzin dziennie, by być na szczycie drabinki graczy.


settlers online
Czy dobrze jest poświęcić tak dużo czasu dla takich gier przeglądarkowych?


Tak na prawdę, to jest to kwestia kompletnie indywidualna - jeśli granie w gry sprawa nam dużą przyjemność, to dlaczego by nie poświęcać temu sporej ilości czasu.


Ostatecznie, to ma być nasze hobby, tak więc warto jest zdecydować się na to z pełną świadomością.
Z pewnością takie gry przeglądarkowe są w stanie sprawić nam sporo frajdy, jednak trzeba pamiętać, by do tego podejść z umiarem i nie dać się za bardzo wciągnąć w świat wirtualny.
2018/06/22, 03:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.