Kulig to sprawdzony przepis na udaną zabawę w zimie

Gdyby przeprowadzić uliczną sondę i zadać pytanie, jaką porę roku najbardziej preferujemy, na pewno największa ilość odpowiedzi „za” padłoby na lato. Nic dziwnego, no jakżeby inaczej właśnie w taką porę jesteśmy w stanie robić prawie wszystko, nie dość, że nie musimy się specjalnie ubierać (choć wiele kobiet byłaby odmiennego zdania), to jeszcze dodatkowe profity, jak piknik na łonie natury, spacer czy kąpiel w jeziorze, są zwyczajnie osiągalne. Tak to jest z ciepłą porą, dlatego wiosna mogłaby w przeprowadzonej sondzie być tuż za latem. A co z pozostałymi porami roku? Wielu z nas lubi zimę, a jesień tylko, gdy wygląda, jak „nasza polska złota jesień”.
zima
Twórca: Garry Szulewski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W czasie każdej pory znajdziemy coś ciekawego do roboty. Jak wspomnieliśmy na wstępie o lecie do roboty jest wiele ciekawych rzeczy. Lato to przecież okres wakacyjny, tak więc możemy wyjechać za granicę lub chociażby nad Bałtyk, gdzie znajdziemy niezliczoną ilość okazji do super zabawy. Okres letni odznacza się też tą zaletą, że w wielu miejscach praca nie prezentuje się tak, jak w innych porach roku. Po prostu każdy, łącznie z szefem odczuwa nastrój wakacyjny, tak więc w pracy jest jakby mniejszy poziom stresów i niepokojów.


Inni czytali też

Dlaczego warto zatrudnić na weselisko jakiegokolwiek konferansjera?

Produkty
Twórca: Loozrboy
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Osoby pragnące zacząć nowe wspólne życie, muszą pamiętać o wielu sprawach. To wszakże nie tylko mariaż, ale równie istotne party, jakie ma miejsce niebawem po uroczystości.


Dlatego także mógłby w tamtym miejscu się znaleźć jakikolwiek zespół na wesele lubelskie.


A następnie przychodzi jesień i wielka depresja. Jesień, jakkolwiek by się nie prezentowała, od zawsze się kojarzy z końcem okresu letniego, z powrotem do pracy po wakacjach, szkołą, kojarzy się też z coraz niższą temperaturą, krótszymi dniami i mrozem w nocy. Jesień ciężko polubić. Czasami nam trochę wynagrodzi swoją zgryźliwą naturę, kiedy zapanuje tak zwana „złota jesień” przynosząc niezwykle cudowne, słoneczne dni, miłą temperaturę i piękne widoki. Liście mienią się różnymi kolorami, jest magicznie.


zima
Twórca: Garry Szulewski
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Niestety nie trwa to za długo, gdyż zaraz nadchodzi plucha, deszcze i szarość. Zbliża się zima. Kiedy panuje okres przedzimia właściwie może wydarzyć się wszystko, dopiero, gdy nastanie prawdziwa i śnieżna zima można się w niej zakochać. Oczywiście jeśli nie zakopiemy się gdzieś naszym autem w zaspie czy nie odmrozimy sobie jakiejś części ciała, to istotnie zimę można polubić. Możemy robić wiele nietypowych rzeczy. Mieszkasz w dużym ośrodku miejskim? Kulig w Warszawie? Czemu nie? Zobacz tutaj (tutaj) i wybierz coś dla siebie. A może na sanki, w każdym mieście, nawet dużym znajdziesz górkę, z której można zjeżdżać. A jakie święta Bożego Narodzenia są cudowne, gdy pada śnieg. Szkoda, że rzadko tak jest, bo częściej padają deszcze. Deszcze, które zabierają radość ze świąt.
2020/01/28, 10:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.