Na czym polega iluzja? Czy można w Polsce wynająć profesjonalnego iluzjonistę?

Iluzja zaklasyfikowana jest do estradowej sztuki, zaś jej środki wyrazu artystycznego tworzone są w oparciu o umiejętności tworzenia zjawisk na pozór sprzecznych z prawami fizyki. Udaje się to dzięki wykorzystywaniu różnorodnych sposobów odwracania uwagi widzów od optymalnych działań artysty.


telefony


smartfon
Twórca: Mig Gilbert
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Reprezentantami tej sztuki są jak najbardziej iluzjoniści, lecz również mentaliści, choć w języku potocznym dosyć często tego rodzaju osoby określa się magikami http://panli.pl. historia iluzjonistów sięga dawnych czasów, już dawno przed naszą erą, bo już w Starożytnym Egipcie znane były różne sztuczki, jak tego rodzaju z trzema piłkami i kubeczkami. Co interesujące w średniowieczu iluzjoniści posądzani byli o kontakt z siłami nadprzyrodzonymi, lecz co się dziwić, kiedy ktoś pierwszy raz zobaczył coś, czego nigdy nie widział, coś czego nie mógł sobie nawet wyobrazić.


W Polsce również mamy dość dużą grupę iluzjonistów, jakich jesteśmy w stanie wynająć na różne imprezy, spotkania i tego typu wydarzenia. Jeśli iluzjonista Kraków to dobre miejsce, żeby postarać się o tego typu człowieka, który jest w stanie czarować i robić sztuczki. To na pewno wzbogaci każde wydarzenie, a co najlepsze polski iluzjonista Przeczytaj tutaj w niczym nie ustępuje zagranicznym, więc nie musimy się obawiać, iż będzie za niski poziom przedstawienia.


Inni czytali też

Na specjalną okazję podaruj coś dobrego

Hotel Pałacyk w Legnicy
Twórca: Hotel Pałacyk
Zainspirowane przez: hotelpalacyk.pl
Urodziny to ważne święto w każdym kalendarzu. Choć nie wszyscy je obchodzą każdego roku, istnieją niezwykle szczególne okoliczności, w których każdy obchodzi swe urodziny.


Takim świętem są z pewnością 30 urodziny.


Iluzjoniści swoje powodzenie opierają na zaskoczeniu oraz zadziwieniu widza, więc najbardziej ważne, żeby zachować sekret wykonania danego triku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.