Jak planować wolny czas? Jakiego rodzaju zajęcia są najlepsze, żeby umilić takie chwile?

Każdy z nas czasami wymaga odskoczni od codzienności, czegoś innego niż takie same obowiązki. Istnieje wiele możliwości, aby właśnie w jakiś sposób sobie to odreagować, a jedną z bardziej odpowiednich jest wybranie jakiejś gry, jaka umili nam czas wolny.


Jakie jednakowoż gry wybrać, jakie będą najlepsze? Wybór jest naprawdę duży, lecz na pewno dobrze wspomnieć o dwóch szczególnie ciekawych, wyjątkowych grach.


wysokie napięcie gra
Twórca: Frank Kovalchek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jedną z nich jest kawerna gra jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Już od lat okupuje najwyższe miejsca w wielu rankingach i z pewnością nikogo to nie dziwi. To gra najlepsza dla zwolenników gier ekonomicznych, ale i mechaniki worker-placement.


Inni czytali też

Do czego używane są drony? Czego jeszcze o nich musimy się dowiedzieć?

dron
Twórca: Dansk Drone Kompagni ApS
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
O dronach zapewne słyszał już niemal każdy. Jest o nich dosyć głośno ostatnio. Nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Są używane do wciąż większej liczby zadań. Weszły na rynki światowe przebojem i stale święcą tryumfy. Przyszłość i plany na wykorzystanie takich urządzeń są ambitne i na pewno jeszcze usłyszymy o nich wiele razy. Zatem gdzie można je zobaczyć oraz do czego są one używane?


W tego typu grze jesteśmy głową rodziny, krasnoludem, jaki żyje w górach. Zaczynamy przygodę, w czasie której każdy z naszej rodziny będzie kolejnym pionem, jaki robić będzie następne akcje. Identycznie na uwagę zasługuję inna pozycja, jak wysokie napięcie gra bardzo interesująca oraz doceniana przez wiele osób. W trakcie tego typu gry licytujemy elektrownie, takie jak atomowe oraz wiatrowe, które w dalszej kolejności wykorzystujemy do podpięcia miasta do swojej sieci energetycznej.


Pewne typy elektrowni wymagają dość specyficznych surowców, takich jak węgiel czy uran, a ich cena i dostępność dość pokaźnie zmienia się na rynku. W takiej grze więc musimy liczyć na zmysł strategiczny, który jest przydatny też w realnym życiu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.