Jak planować wolny czas? Jakiego rodzaju zajęcia są najlepsze, żeby umilić takie chwile?

Każdy z nas czasami wymaga odskoczni od codzienności, czegoś innego niż takie same obowiązki. Istnieje wiele możliwości, aby właśnie w jakiś sposób sobie to odreagować, a jedną z bardziej odpowiednich jest wybranie jakiejś gry, jaka umili nam czas wolny.


Jakie jednakowoż gry wybrać, jakie będą najlepsze? Wybór jest naprawdę duży, lecz na pewno dobrze wspomnieć o dwóch szczególnie ciekawych, wyjątkowych grach.


wysokie napięcie gra
Twórca: Frank Kovalchek
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Jedną z nich jest kawerna gra jedna z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Już od lat okupuje najwyższe miejsca w wielu rankingach i z pewnością nikogo to nie dziwi. To gra najlepsza dla zwolenników gier ekonomicznych, ale i mechaniki worker-placement.


Inni czytali też

Niebawem Twój ślub i świadomość tego bardzo Cię raduje

prezent na ślub
Twórca: ProFlowers
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W gruncie rzeczy do tego ważnego wydarzenia rzeczywiście bardzo mało czasu już zostało, wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, zostaje jedynie zaplanowanie wieczoru kawalerskiego dla kumpli i można poszerzać kręgi żonatych.


oczywiste, że robisz to pierwszy raz i najpewniej jedyny i sam rzeczywiście nie wiesz, jak to przeprowadzić.


W tego typu grze jesteśmy głową rodziny, krasnoludem, jaki żyje w górach. Zaczynamy przygodę, w czasie której każdy z naszej rodziny będzie kolejnym pionem, jaki robić będzie następne akcje. Identycznie na uwagę zasługuję inna pozycja, jak wysokie napięcie gra bardzo interesująca oraz doceniana przez wiele osób. W trakcie tego typu gry licytujemy elektrownie, takie jak atomowe oraz wiatrowe, które w dalszej kolejności wykorzystujemy do podpięcia miasta do swojej sieci energetycznej.


Pewne typy elektrowni wymagają dość specyficznych surowców, takich jak węgiel czy uran, a ich cena i dostępność dość pokaźnie zmienia się na rynku. W takiej grze więc musimy liczyć na zmysł strategiczny, który jest przydatny też w realnym życiu.


Uzupełnieniem gier są określone dodatki, jak koszulki na karty, dzięki czemu są one zawsze w najlepszym stanie. Dobrze zakupić gry już z takimi dodatkami, dzięki czemu uda nam się zachować ich dobry stan przez długi czas.
2017/08/18, 09:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.