Stań się profesjonalistą w każdym calu, sfotografuj nadzwyczajne momenty.

Coraz więcej osób obecnie interesuje się robieniem zdjęć. Niejednokrotnie zacięcie to połączone z uzdolnieniem, przekształca się w działalność zarobkową. Który obiektyw wybrać, by spełnił on wymagania profesjonalistów jak również hobbystów?
Wybór odnośnie dobrego obiektywu jest decydującą sprawą zarówno podczas zadań profesjonalnych, jak też amatorskich.


Jedną z interesujących propozycji jest Canon 70-200mm f/2.8l ef is ii.
landszaft - sprzęt
Twórca: Marcin Polak
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sprzęt ten jest odporny na wodę, a jego budowa sprawia, iż wilgoć ani kurz z otoczenia nie dostaną się do wnętrza. Jeśli idzie o samo robienie zdjęć za pomocą tegoż obiektywu, to zachęci nas na pewno satysfakcjonująca odległość minimalnej ostrości. Obiektyw ten jest ponadto dość lekki oraz poręczny, co ułatwia robienie zdjęć w terenie. Obiektyw, jak wszelkie profesjonalne mechanizmy tego gatunku (witryna przedsiębiorstwa CYFROWE), posiada optyczną stabilizację obrazu, pierścień zmiany ogniskowej, czytelną skalę odległości, fachową regulację ostrości.


Inni czytali też

Bobasy lubią oglądać telewizję, ale trzeba selekcjonować dla nich rozwijające programy

hasło
Twórca: Mannish
Zainspirowane przez: Mannish
Nie powinniśmy zabraniać szkrabom oglądać telewizję. Faktem jest, że nie powinny ślęczeć przed ekranem cały dzień. Zatem mądrze musimy wybierać dla nich edukacyjne programy.


Jeżeli posiadamy ten koneserski obiektyw, należy pomyśleć nad tym, jak prze http://www.blog.cyfrowe.pl/2015/05/11/10-sposobow-na-czyste-soczewki/2.8l ef is ii. posiada zabezpieczenia blokujące przedostawanie się wszelkiego typu paprochów do środka, jednak przy natężonej działalności nie możemy tego całkowicie wykluczyć. Istnieją amatorzy oczyszczania obiektywów wszelkimi domowymi metodami. porady tego typu odszukamy w sieci.


Należy jednak pamiętać, że czyszczenie obiektywów tą drogą utrudni nam staranie się o gwarancję, w wypadku uszkodzenia obiektywu. Być może więc rozsądnie w takim wypadku udać się do specjalisty. O każdy sprzęt trzeba dbać. W szczególności, gdy mamy sprzęt wysokiej jakości.
2018/08/29, 15:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.