Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najlepiej na ich wyobraźnię

Firmy marketingowe od lat wiedzą już, że aby przyciągnąć uwagę potencjalnego kupującego, trzeba przykuć jego spojrzenie. Tym zmysłem najbardziej poznajemy otaczającą nas rzeczywistość. Większość ludzkości to wzrokowcy. Z tego powodu nowoczesny marketing tak chętnie posługuje się filmikami.

Goodcase - videomarketing
Video marketing jest obecnie bardzo popularny. Jego niezwykle dynamiczny rozkwit zaczął się mniej więcej dekadę temu i nie słabnie - sprawdź tutaj. Nadal kreowane są nowe perspektywy dla obrazu, który ma przykuć uwagę ewentualnego klienta. Wszystko po to, żeby się nie znudzić oraz na dodatek wyróżnić się na tle konkurencji. Video marketing polega na specjalistycznej produkcji filmów marketingowych z użyciem najwyższej jakości sprzętu.

Filmy szkoleniowe są ciekawszą alternatywą książki. Zatem w taki sposób możemy przyswoić różnego typu specjalistyczne informacje i przydatne podstawy - filmy szkoleniowe. Coraz większa ilość firm korzysta z tego rodzaju szkoleń, które są alternatywą dla często nużących kursów z książką i slajdami. Bardziej interesująco jest, gdy jakaś osoba opowiada nam o tym, co sami zmuszeni bylibyśmy przeczytać. Zwłaszcza jeżeli osoba występująca w filmie, wydaje się być profesjonalna i posiada miły głos.


Inni czytali też

Jakie są plusy telebimów stosowanych bardzo często w nowoczesnej reklamie wizualnej.

telebim reklamowy
Twórca: clry2
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Miasta wypełnione są reklamami, widać je praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechne, że wielu ludzi już ich po prostu nie zauważa. Ostatnimi czasy zaczęła się pojawiać nowa możliwość na rynku reklamowym, która daje znacznie większe możliwości niż zwykłe nośniki, a są to właśnie telebimy.

Filmy szkoleniowe robią ostatnio furorę. Ich popularność zaczęła się w USA i ich globalny zasięg był możliwy dzięki takim witrynom jak YouTube, gdzie mamy możliwość wyszukać wiele takich kursów online w każdej interesującej nas dziedzinie od gotowania lub szycia na informatyce czy budowie domu kończąc.
2022/01/13, 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.