Dobry wariant na odskocznię od zimowych obyczajów

Gdy na dworze prószy śnieg a Ty mocno zaciskasz zęby marząc o pewnej skąpanej w słońcu plaży, posiadasz dwa wyjścia. Mogłabyś śnić dalej bądź przejść od wyrazów do uczynków oraz wybrać się czym prędzej w jakiekolwiek egzotyczne miejsce.Przecież lotnisk nie zamyka się na parę zimowych miesięcy.


Zawsze możesz pojechać w tamto miejsce, gdzie o śniegu żaden człowiek nigdy nie słyszał. Jeżeli namyślasz się, czy też są takowe miejsca, odpowiedź zapowiada się: naturalnie, iż tak. Siadaj więc do komputera pc oraz w wyszukiwarce wpisz: "tanzania wycieczki". Z całą pewnością zobaczysz niemało ofert biur podróży proponujących podróżnikom zimę w tropikach. Udając się na podróże do Tanzanii nie staniesz się narażona na biały śnieg. Jedziesz przecież do wschodniej Afryki . Biura podróży nawołujące swych interesantów słowami: "Tanzania wycieczki" mają tym samym na myśli nie tylko złociste plaże, ale także najwyższą górę Afryki - mierzące niecałe 6000 m słynne Kilimandżaro (tutaj).


relaksmisja.com
Twórca: Andrew Moore
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Gdy już wrócisz z tej wyprawy, może będziesz się zastanawiać co dalej albo bądź Polinezja kiedy jechać (http://relaksmisja.com/kraje/polinezja/). Jeżeli masz w planach wycieczkę na te wulkaniczne wyspy, pamiętaj, iż pomimo owego, że jest w tamtym miejscu upalnie przez cały rok, to występuje tam elemencie pora deszczowa. Największa ilość opadów spada w okresie od listopada do kwietnia. Nic jednak nie stoi na drodze, aby dobrać wybrzeże zachodnie, czyli zawietrzne. Niezłym obszarem są także atole koralowe, gdyż w tamtym miejscu opadów jest znacznie mniej oraz mają bardziej regularny charakter.


Inni czytali też

Miłośnicy muzyki odczują radość

występ na żywo
Twórca: Sheila Herman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Radości entuzjastom muzyki w różnym stylu nie będzie końca, gdy przyjrzą się ofertom koncertów na obecny i nowy rok w największych miastach Polski. Organizowane nierzadko koncerty w Warszawie obejmują nie jedynie promocję naszych lokalnych gwiazd, jednak też gwiazd światowego formatu. Wśród nich z pewnością nie braknie Woodkida, który zagra już siódmego grudnia na Arenie Ursynów w Warszawie. Kora, Vavamuffin i Coma to klasyka naszej rodzimej muzyki w znakomitym wydaniu, a koncerty tych grup odbędą się w Sali Kongresowej i w warszawskiej Stodole.


boks
Zainspirowane przez: www.morguefile.com
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.