Od niedawna niezwykle modne stało się rejestrowanie na kamerę dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to jednak takie powszechne nagrania, takie jakie możemy spokojnie wykonać z naszego telefonu. Najlepiej trzeba tu jeszcze uwzględnić to, że zwykle nagrania dotyczą środowiska w czasie robienia różnych wyczynowych sportów. Zatem możemy mówić o potocznie nazywanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom lubiącym czynny styl funkcjonowania, towarzyszą prawie w każdej ekstremalnej okoliczności.

kamera
Twórca: cellanr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli i ty podejmujesz decyzję jaką wyczynową kamerkę zamówić, tak by idealnie była dopasowana do Twojego kasku, a także żeby wytrzymała wszystkie wstrząsy i działania atmosferyczne. To warto tutaj powiedzieć o dwóch najlepszych faworytach, którzy niedawno pojawili się także na polskim rynku. Pierwszy produkt firmy sony cechuje się bardzo dobrym szkłem, jak i również bardzo jasnym światłem jak na takie urządzenie. A mowa jest o sony action cam. Zaś próbując znaleźć dla zestawienia jeszcze kamerki sportowej w popularnych firmach, z pewnością czytaliście o kolekcji kamerek pod mianem gopro.

To dokładnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło nagrywanie wszystkich rzeczy z punktu widzenia swojego kasku lub pozostałych części ciała. Niedawnym hitem tej firmy jest gopro Hero 4 silver. To już kolejna, w rzeczy samej ulepszona edycja tego urządzenia, przez co można uzyskać teraz jeszcze lepszy dźwięk oraz nasycony widok, nie zastanawiając się, czy opcjonalnie znajdujemy się blisko morza, w powietrzu, czy w wysokich wzgórzach.


Inni czytali też

W jaki sposób odszukać odpowiedni obiekt hotelarski na wyjazd?

kołobrzeg noclegi blisko morza
Twórca: Marcin Łysak
Zainspirowane przez: Marcin Łysak
Wyjazdy organizowane na własną rękę są coraz w wyższym stopniu popularne. Tak naprawdę dużo bardziej się one opłacają, gdyż możemy nie tylko dopieścić wszelki ich element do swoich oczekiwań, jednakże też zaoszczędzić pieniążki wydane na opłatę dla biura podróży.


Mimo, że nikt o niej nie napomyka, to przecież organizator naszej ekskursji także musi na niej zarobić.

woda
Twórca: Kyle Taylør
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jest to naprawdę nie do opisania wrażenie w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych, a na pewno takie odczucia są wzmacniane, jeśli mamy świadomość że możemy się podzielić obserwowanymi krajobrazami ze swoimi najbliższymi. Bardzo dużo sportowców, którzy skaczą ze spadochronem, albo latają paralotnią, umieszczają sobie taką kamerkę na kasku, a następnie nagrywają przepiękne krajobrazy (zobacz gopro hero 4 silver). Proste i solidne mocowanie do kasku pozwala całkowity komfort. Ostatecznie jest to gadżet, który sprawia, że w trakcie różnych aktywności, nareszcie nie musimy się martwić o rejestrowanie otoczenia, ponieważ ten sprzęt wykonuje wszystko za nas.
2018/06/22, 12:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.