Od niedawna niezwykle modne stało się rejestrowanie na kamerę dosłownie wszystkiego co nas otacza.

Jednak nie są to jednak takie powszechne nagrania, takie jakie możemy spokojnie wykonać z naszego telefonu. Najlepiej trzeba tu jeszcze uwzględnić to, że zwykle nagrania dotyczą środowiska w czasie robienia różnych wyczynowych sportów. Zatem możemy mówić o potocznie nazywanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom lubiącym czynny styl funkcjonowania, towarzyszą prawie w każdej ekstremalnej okoliczności.

www.camonboard.pl
Twórca: cellanr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeżeli i ty podejmujesz decyzję jaką wyczynową kamerkę zamówić, tak by idealnie była dopasowana do Twojego kasku, a także żeby wytrzymała wszystkie wstrząsy i działania atmosferyczne. To warto tutaj powiedzieć o dwóch najlepszych faworytach, którzy niedawno pojawili się także na polskim rynku. Pierwszy produkt firmy sony cechuje się bardzo dobrym szkłem, jak i również bardzo jasnym światłem jak na takie urządzenie. A mowa jest o sony action cam. Zaś próbując znaleźć dla zestawienia jeszcze kamerki sportowej w popularnych firmach, z pewnością czytaliście o kolekcji kamerek pod mianem gopro.

To dokładnie dzięki tym urządzeniom zasłynęło nagrywanie wszystkich rzeczy z punktu widzenia swojego kasku lub pozostałych części ciała. Niedawnym hitem tej firmy jest gopro Hero 4 silver. To już kolejna, w rzeczy samej ulepszona edycja tego urządzenia, przez co można uzyskać teraz jeszcze lepszy dźwięk oraz nasycony widok, nie zastanawiając się, czy opcjonalnie znajdujemy się blisko morza, w powietrzu, czy w wysokich wzgórzach.


Inni czytali też

Czym odróżnia się kamera cyfrowa GoPro3?

Kamera Sony Action Cam
Zainspirowane przez: http://kamerynakask.pl/
Idealnie sprawdzające się według profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to nowoczesna propozycja producenta. Bardzo wydajna oferta daje szerokie możliwości. Nagrywanie wyjątkowo wymagających i ekstremalnych, a jednocześnie zachwycających momentów możliwe jest już dziś w szczególnej jakości. Znakomity dobór dostępnych opcji powoduje, że warto zaufać marce i wybrać nowy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów znaczące jest to, że kamera wyposażona jest w szczególnie wodoodporną obudowę
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.