Nadzwyczaj banalna a zarazem skuteczna możliwość przekazu wiadomości przy pomocy telebimów.

Niezwykle nowe i nośne spoty reklamowe dziś możemy ujrzeć nie tylko w tv. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również króciutkie scenki reklamowe były branżą jedynie TV. Naturalnie te przenoszące informację wizyjną. Bo wszak takowe reklamy były również upowszechniane w radiostacjach falowych. Jednak równocześnie z szybkim wzrostem techniki a zwłaszcza elektroniki taki stan się odmienił.

Obecnie takie formy reklamy przedstawiają najbardziej znaczące agencje reklamowe jak również prywatni przedsiębiorcy, którzy włożyli w tak zwane telebimy - więcej. Telebim to przestrzeń emisyjna składająca się bardzo dużej ilości pojedynczych kolorowych diod led. Telebimy w przypadku przeznaczeń na zewnątrz mają sporą dominację w stosunku do rzutników czy ekranów plazmowych wielkoformatowych. Mianowicie są tak zbudowane, że nie działają na nie aury pogodowe.

Inni czytali też

Od lat zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie zwykle to wzrokowcy - dlatego obraz działa najlepiej na ich wyobraźnię

kamera
Twórca: Miquel Angel Pintanel Bassets
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się reklamą od dawna zdają sobie sprawę z tego, że aby przyciągnąć zainteresowanie potencjalnego kupującego, należy przykuć jego wzrok. Tym zmysłem w głównej mierze poznajemy świat. Większość z nas to wzrokowcy. Wobec tego współczesny marketing tak aktywnie posługuje się filmikami.


W sytuacji rzutników lub plazm są one bardzo podatne na warunki atmosferyczne, które mogą takie sprzęty uszkodzić. Dodatkowo przy ogromnym
billboardy i telebimy reklamowe
Twórca: Nacho
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
nasłonecznieniu obraz na telebimach staje się wyrazisty a także ogromnie czytelny, z kolei obraz z projektora oraz ekranu plazmowego bywa w zasadzie niewidoczny. Właściwie te zalety sprawiły, iż telebim stał się bardzo ważną oraz najpewniej nośnią formą reklamy zewnętrznej. Nic tak nie przykuwa uwagi jak puszczany spot reklamowy, na niebywale dużej powierzchni. Telebim spotkał również (kliknij po szczegóły) zupełnie inne zastosowania nie tylko w reklamie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.