Nadzwyczaj banalna a zarazem skuteczna możliwość przekazu wiadomości przy pomocy telebimów.

Niezwykle nowe i nośne spoty reklamowe dziś możemy ujrzeć nie tylko w tv. Jeszcze do niedawna takowe spoty jak również króciutkie scenki reklamowe były branżą jedynie TV. Naturalnie te przenoszące informację wizyjną. Bo wszak takowe reklamy były również upowszechniane w radiostacjach falowych. Jednak równocześnie z szybkim wzrostem techniki a zwłaszcza elektroniki taki stan się odmienił.

Obecnie takie formy reklamy przedstawiają najbardziej znaczące agencje reklamowe jak również prywatni przedsiębiorcy, którzy włożyli w tak zwane telebimy - więcej. Telebim to przestrzeń emisyjna składająca się bardzo dużej ilości pojedynczych kolorowych diod led. Telebimy w przypadku przeznaczeń na zewnątrz mają sporą dominację w stosunku do rzutników czy ekranów plazmowych wielkoformatowych. Mianowicie są tak zbudowane, że nie działają na nie aury pogodowe.

Inni czytali też

Rozwój najnowszej technologii udostępnia coraz nowsze i skuteczniejsze rozwiązania w zakresie marketingu i reklamy. Wykorzystując ekran Led, możemy wyświetlić dowolny przekaz.

Oświetlenie LED
Twórca: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Na przestrzeni kilkudziesięciu lat branża reklamowa wykonała ogromny krok naprzód. Dzisiaj poszczególne firmy muszą dużo bardziej się postarać, aby przebić się do konsumenta i skłonić go do zakupu określonego towaru. Dzisiaj musimy nieustannie rywalizować z innymi producentami oraz poszukiwać jak najlepszych rozwiązań w obszarze marketingu i promocji.


W sytuacji rzutników lub plazm są one bardzo podatne na warunki atmosferyczne, które mogą takie sprzęty uszkodzić. Dodatkowo przy ogromnym
billboardy i telebimy reklamowe
Twórca: Nacho
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
nasłonecznieniu obraz na telebimach staje się wyrazisty a także ogromnie czytelny, z kolei obraz z projektora oraz ekranu plazmowego bywa w zasadzie niewidoczny. Właściwie te zalety sprawiły, iż telebim stał się bardzo ważną oraz najpewniej nośnią formą reklamy zewnętrznej. Nic tak nie przykuwa uwagi jak puszczany spot reklamowy, na niebywale dużej powierzchni. Telebim spotkał również (kliknij po szczegóły) zupełnie inne zastosowania nie tylko w reklamie.

Otóż dzięki trwałości na warunki atmosferyczne stosowany jest również do emisji najważniejszych zdarzeń sportowych oraz kulturalnych. Najczęściej telebimy wykorzystywane są do emisji meczu piłki nożnej, wyścigów kolarskich czy skoków narciarskich. Dobrze usadowiony i o odpowiednio ogromnym ekranie telebim, może przyciągnąć tłumy miłośników. Tak więc jak ustaliliśmy obecnie telebimy posiadają duże wykorzystanie w reklamie oraz mediach (więcej szczegółów). Dzięki nim przedsiębiorcy są w stanie pozyskać bardzo wielu nowych klientów, a my zwykli ludzie jesteśmy w stanie cieszyć z emisji najważniejszych transmisji sportowych.
2017/09/26, 17:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.