Czy warto żyć w mieście czy korzystniej przeprowadzić się na wieś? Dla niektórych to dość duży dylemat, a jak jest w Twojej sytuacji?

Wielu ludzi, którzy przenieśli się z miasta na wieś, teraz żałuje swojego wyboru. Kluczowy podawany przez nich powód tego narzekania, to zdecydowanie znalezienie się poza centrum wydarzeń. I nie chodzi o to, że w
dużej metropolii ciągle coś się dzieje, że są festiwale i zabawy. Bardziej chodzi o zagadnienia podstawowe, o to, że jeśli czegoś potrzeba to zostaje miasto. A dotyczy to biur i marketów, a także innych usług.
mecz w tv
Twórca: Patrick Strandberg
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jakby ktoś powiedział, coś za coś. Za te utrudnienia ludzie na wsi żyją bez stresu, nie muszą zawracać sobie głowy wszechobecnym szumem, nie zagrażają im zanieczyszczenia i inne efekty przebywania w miejskiej dżungli. Poza miastem, choć muszą pokonywać znaczne odległości, to mogą się zrelaksować, nacieszyć czystym, wiejskim powietrzem, a dodatkowo odpocząć od szaleńczego miejskiego pędu. W mieście bowiem nawet, jak wrócimy do mieszkania, to dalej widzimy przez okno ta gonitwę, w którym tez bierzemy udział. Na wsi wreszcie nasze oczy cieszy zieleń, przyroda,natura, która uspokaja i sprawia że chce się żyć. W mieście tylko beton, samochody i blokowiska.

Inni czytali też

Nowość na rynku – intuicyjna kamera GoPro

Rewolucja w świecie urządzeń rejestrujących rozpoczęła właśnie kamera GoPro Black. Jest to nowoczesna edycja wybieranej często kamery GoPro, czyli marki doskonałej, gwarantującej doskonałą jakość rejestrowanego obrazu i doskonałe wrażenia związane z jego odtwarzaniem. W tej wersji kamery jest opcja korzystania z Wi-Fi, co jest następną zaletą tego markowego, nowoczesnego sprzętu. Zaliczany jest on do najlepszych obecnie na rynku i długi czas nie znajdzie sobie godnego konkurenta.


Istnieje możliwość by pójśćdo parku, ale tam też słychać harmider miasta. Wiele jednak osób mieszkających na wsi uważa, że nie odnalazł tam spokoju, lecz wieczna stres. Z jednej strony, że wszędzie daleko, z drugiej, że wszyscy się znają i obgadują, jeszcze z innej, że widoczna jest bieda i wykolejenie. Najbardziej dojmujący z tych zażaleń jest ostatni aspekt, lecz czy tego nie widać w mieście? Przecież ubóstwo jest wszędzie, a w mieście czasami rzuca się w oczy, aż zanadto.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.