Doskonałe opony z klasy ekonomicznej

Firma, zajmująca się produkcją opon powstała w 1910 r. Opony to francuska marka, o najlepszej jakości. Koncern dostarcza odbiorcom opony charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. W chwili obecnej to 6-sty najczęściej wybierany producent opon w Europie. Wszystkie modele gwarantują wygodę jazdy oraz cichą pracę. Bieżnik opon sprzyja utrzymaniu odpowiednich parametrów trakcyjnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Opony czerpią z najnowszych dostępnych technologii, dostosowane zostały do europejskich dróg oraz pogody, a także charakterystycznych warunków atmosferycznych.Opony przeznaczone są głównie do samochodów klasy miejskiej, średniej i o podwyższonych osiągach.
opony
Twórca: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Opony należą do klasy ekonomicznej, inaczej nazywając - budżetowej. Gwarantują dobrą przyczepność na suchej jak i mokrej powierzchni. Zostały skonstruowane z myślą o samochodach osobowych - średniej i wyższej klasy, o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. (tanie nowe opony zimowe) Model ten został stworzony, by gwarantować przede wszystkim optymalizację osiągów samochodu, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa podczas jazdy, stąd wzmocniono wydatnie ściany boczne opon, podnosząc poziom ich solidności jaki i sprawności na zakrętach.

Asymetryczna budowa bieżnika zapobiega poślizgom, stabilizuje jazdę na nawierzchniach mokrych i suchych oraz sprzyja wydajnemu odprowadzaniu wody. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja bieżnika zapobiega również szybkiemu ścieraniu się. Można tutaj dostrzec zatem wyraźne zasługi dla zwiększenia ekonomiki jeżdżenia oraz oszczędności paliwa – dzięki lekkiej budowie, opony pozwalają na zmniejszenie spalania w każdym pojeździe. Oprócz tego nie można zapomnieć o wspaniałej sprawności modelu. Jest ona zawdzięczana materiałowi budulcowemu – nowoczesnej mieszance gumowej, która powoduje, że opony zużywają się powoli i równomiernie, dając długie przebiegi. http://www.hurtopony.pl/


Inni czytali też

Jak każdego roku czeka nas rozliczenie pit - rozliczenie jest naprawdę bezproblemowe

rozliczenie
Twórca: Images Money
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wraz z rozpoczęciem nowego roku kalendarzowego stajemy przed obowiązkiem złożenia rocznego zeznania PIT. W tym roku będzie to PIT 2014. Aby to uczynić jesteśmy w stanie złożyć osobistą wizytę w urzędzie skarbowym odpowiednim dla miejsca zameldowania albo także skorzystać z programu e-deklaracje służącego do elektronicznego sporządzania formularzy takich jak PIT 36, PIT 37 i wielu innych.


opony
Twórca: Autoweek USA
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Opony są przy tym ciche i solidne.Producent zapewnia, że sprawdzą się one wspaniale w samochodach rodzinnych, sedanach i kombi oraz w samochodach kompaktowych. Gwarantują one bezpieczeństwo jaki i wysoki komfort jazdy, za niewielką cenę. Jest to ich niewątpliwym atutem i powoduje, że wielu ludzi może pozwolić sobie na ich zakup.Opony te doskonale sprawdzą się zarówno w mieście, jak i przy dalszych podróżach.

Proponujemy odbiór osobisty lub dostawę firmą kurierską - zwykle do 24H. Podana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną sztukę opony! Cena ta zawiera podatek VAT jak i koszty przesyłki na terenie kraju. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.
2018/06/22, 11:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.