Współczesna kobieta nie potrafi już żyć bez nowatorskich urządzeń kuchennych typu czajnik bezprzewodowy czy zmywarka

Nowoczesne kuchnie, w niewielkim stopniu przypominają już tamtych z lat 80 czy 90. Znajduje się w nich więcej mebli oraz sprzętu elektronicznego. Są bardziej oszczędne. W dawniejszej kuchni pod zlewem znajdowało się sporo naczyń do gotowania, misek oraz patelni. Gotowanie lunchu, pieczenie ciasta czy sprzątanie pomieszczeń kuchennych było dla każdej pani domu nie lada wyzwaniem.

wnętrze zmywarki do naczyń
Twórca: CoCreatr
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Obecnie rezygnuje się z niepraktycznych wynalazków, na korzyść ergonomii i wygody. W nowoczesnej kuchni sprzęt gospodarstwa domowego nie ogranicza się do wysłużonej kuchni gazowej albo też chłodziarki. Dzisiaj żadne pomieszczenie kuchenne nie obejdzie się bez kuchenki elektrycznej różnego typu modułu do pieczenia, ekspresu do kawy, tostera, systemu wentylacyjnego, urządzeń zmywających, mikrofalówki, czy czajnika bezprzewodowego.

Obserwujemy większy asortyment, lecz oczekiwania kupujących także wzrosły. Prawie wszyscy zostaliśmy kolekcjonerami unowocześnień, ułatwiających nam codzienne życie a również pozwalające zaoszczędzić pieniądze. Urządzenie zmywające do sprzętów kuchennych to już nie zbytek, lecz konieczność. Posiadamy coraz mniejsza ilość czasu na to, by długo stać przy używanych talerzach i szklankach. Podstawowym dylematem może okazać się decyzja o wyborze zmywarki wolnostojącej albo przygotowanej do zabudowy. Zmywarka wolno stojąca okaże się lepsza, w sytuacji gdy nie możemy zamontować jej w szeregu mebli kuchennych, np., z deficytu powierzchni, lub pozyskać tego rodzaju elementu czołowego, który zastosowaliśmy w pozostałych meblach. Zmywarka do zabudowy wtapia się w ciąg meblowy. Zmywarka w mieszkaniu to realna oszczędność.

Obecnie Bosch stał się wiodącym wytwórcą urządzeń AGD w Europie oraz jednym z najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw na świecie. Dzięki temu dodatkowe części do niej, takie jak np. zbiornik na wodę lub dozownik detergentów, są powszechnie dostępne - dopasuj i zamów (dopasuj i zamów). Rokrocznie wdraża rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy na rynku, np. funkcja VarioSpeed w urządzeniach zmywających lub automatyczne programy do usuwania plam w pralkach. Niekiedy zdarzają się różnego rodzaju zakłócenia w pracy - zmywarka nie odprowadza wody albo też nie jesteśmy zadowoleni ze skuteczności zmywania czy suszenia. Przyczyną tego może być zanieczyszczenie pompy, wówczas należy zdemontować i oczyścić filtry wody wbudowane w dnie zbiornika zmywarki. Nowoczesna zmywarka zbiornik na wodę posiada nawet o połowę mniejszy niż zmywarki poprzedniej generacji. Jest to odzwierciedlenie postępu technicznego, ukierunkowanego na ochronę środowiska i mniejsze zużycie wody.


Inni czytali też

Dodatkowe części zamienne do domowych sprzętów

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Twórca: Samsung
Zainspirowane przez: Samsung
Użytkownicy sieci najczęściej szukają danych odnośnie posiadanych sprzętów czy części do nich w sieci. Liczą wobec tego na pomoc innych, jacy mieli już styczność z takimi problemami. Gdy zwrócimy uwagę na częstotliwość wpisywania części fraz, od razu sami postawimy na wyszukiwanie danych w internecie.
2017/07/28, 12:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.